Türkiye’de en bilinen markalar arasında yer alıyor olmasıyla pek çok evde farklı teknoloji ürünleri olarak kullanılıyor olması Arçelik markasını özel hale getiriyor. Dünya çapına yayılmış olan ünüyle beraber Arçelik markalı ürünlerin yaygın kullanımıyla beraber, hayatın herhangi bir anı içerisinde farklı nedenlerden dolayı arızalanabilmeleri de mümkün. Beklenmeyen zamanlarda meydana gelen arızalar sebebiyle Arçelik teknoloji ürünleri hayatın aksamasına neden olabiliyor.

Arçelik Servis Kurtköy markamızla beraber sunduğumuz üstün Arçelik servis hizmeti sayesinde tamir ve bakım işlemlerini kısa süre içerisinde gerçekleştirebiliyoruz. Arçelik Servisi olarak Arçelik markalı ürünlerinizin her sorununa karşın her zaman hizmet veren bir marka değeri taşımamız sayesinde 7/24 hayatınızın aksamadan devam edebilmesine olanak tanıyoruz. Arçelik teknoloji ürünlerinizde sahip olduğunuz sorunlara yönelik olarak profesyonel bir çözümü sunuyor olmamız sayesinde etkili uygulamalar gerçekleştiriyoruz.

Sahip olduğumuz hizmet kalitesi doğrultusunda her zaman sizlerin yanında olmayı başarıyoruz. Arçelik Servis Kurtköy ekibi olarak, hem eski hem de yeni Arçelik ürünlerinde kusursuz çözümleri beraberimizde getiriyoruz. Teknik servise ihtiyaç duyduğunuz anlarda hızlı bir şekilde bizimle iletişime geçebilme olanağını sizlere getiriyor olmamız sayesinde, her zaman en iyi Arçelik Servisi hizmetini sizlerle buluşturuyoruz. Arıza kaydını belirttiğiniz takdirde en kısa süre içerisinde sizlerin verdiği adrese gelerek Arçelik markalı teknoloji ürününüzü önce inceliyor ardından sorunun kaynağına yönelik olarak çözüm gerçekleştiriyoruz.

Bu alana reklam verebilirsiniz!
468 x 60 Reklam Alanı