Eğer kombi kullanıcısı iseniz kışa hazırlık amacıyla kombinize bakım yaptırmayı ihmal etmeyiniz. Soğuk bir kış gününde evde donmak istemezsiniz değil mi?

Kullanılan kombilerin belirli dönemlerde bakımı muhakkak yapılmalıdır. Bu bakım genellikle yaz ve kış aylarında dönemsel olarak yapılır. Kombiler su, gaz ve elektriğin aynı anda çalıştığı bir sistem olması sebebiyle bakımlarının uzman ve tecrübeli kişiler tarafından yapılması oldukça önemlidir.

Protherm kombi servisi ile kombinizi emin ellere teslim edebilirsiniz. Protherm yetkili servisi, 7 gün 24 saat servis hizmeti ile hızlı servis olmayı ve aynı şekilde servis hizmetini yükseltmeyi hedeflemektedir.

Protherm servis iletişim bölümümüz tüm yoğun zamanlarda bile maksimum 1 dakikada teknik olarak sorularınıza ve servis taleplerine cevap vermektedir. Soğuk kış günlerinin vazgeçilmezi olan ısıtma kombinasyonlarının çözümü sürat gerektirir. Bu sebeple Protherm Çağrı Merkezi Personelimizin tamamı teknik olarak donatılmıştır ve sizlere en iyi hizmeti sunmak için çağrılarınızı beklemektedirler.

Protherm’den bir büyük hizmet daha!

Protherm yetkili servisi olarak kombi servis hizmetleri dışında Petek Temizleme Hizmeti de sunuyor. Protherm servisi petek yıkama işlemini 3 yılda bir zararsız ilaçlarla yapıyor ve ısı transferi hep üst düzeyde kalıyor. Böylece yüksek faturalarla karşılaşmayarak düşük yakıt ile maksimum ısınıyorsunuz. Yaklaşık 1 saat gibi bir sürede basitçe, evinizde herhangi bir tadilat ve hasar olmadan yerinde müdahale ile peteklerinizin bakımı Protherm güvencesi ile yapılmaktadır.

Bu alana reklam verebilirsiniz!
468 x 60 Reklam Alanı