250 x 250 Reklam Alanı

Evet konu başlığında da yazdığım gibi size PR değeri yüksek olan siteden nasıl backlink alabilirsiniz onu izah edeceğim. Burada biraz uyanıklık durumları sergileyeceğiz. Önce site isimlerini sonra detaylarını yani nasıl backlink alabileceğizi yazacağım.

1) Google Docs

2) İssuu

Google Docs bildiğiniz üzere google’un online döküman araçları. Burada yapacağınız bir çalışmayı linke sahip olan herkese paylaştığınızda yazdıklarınızı herkes görecektir. Ve içeriğinize sitenizin adını ekleyip link verdiğinizde PR değeri 9 olan Google dan backlink almış olacaksınız.

Gelelim İssuu ‘ya . Bildiğiniz üzere issuu online katalog – dergi vs paylaşım ağı. Burada ücretsiz oluşturacağınız bir üyelik ile kendinize ait bir sayfanız olacak ve paylaşımlarınızdan profilinize bakanlar orada adınızı – kısa açıklamanızı ve web adresini görüyorlar bu şekilde sürekli linkiniz İssuu da yayınlanmış oluyor.

Ayrıca paylaşımlarınızda sitenize yönlendirme de verebilirsiniz. Paylaştığınız belgeler sitenizle alakal bir paylaşım olursa direkt belgeniz üzerinden de link verebilirsiniz.

Bu alana reklam verebilirsiniz!
468 x 60 Reklam Alanı