Baymak Kombiler İçin Üsküdar’da Yerinde Tamir Hizmeti

İstanbul’da faaliyetlerini gösteren Baymak Servis İstanbul, uzun senelerdir kombi teknik servisi sektöründe hizmet veren işini en doğru ve kaliteli bir şekilde yapan bir firmadır. Kombi bakım, kombi onarımı ve montajı konususunda işinin ehli bir kadroya sahip olan Baymak Kombi Servis her geçen gün kendini geliştirmeye devam ediyor.

Siz değerli Baymak marka kombi kullanıcılarına daha iyi hizmet sunabilmek için onarımda kullanılan tüm ekipmanların ve yedek parça değişiminde kullanılan tüm yedek parçaların birinci sınıf kalitede olmasına özellikle dikkat eder. Ayrıca verdiği kaliteli hizmete karşılık, uygulamış olduğu uygun fiyat politikasyıla da müşteri dostu olduğunu her fırsatta göstermektedir.

Var olma amacı siz değerli Baymak marka kombi kullanıcılarına kaliteli hizmet sunmak olan Üsküdar Baymak Servis; cihazlarınıza sizin onayı ile müdahelede bulunmaktadır. Bu sayede hangi hizmeti alacağınızı ve bu hizmete karşı ödeyeceğiniz ücreti bilme şansınsa sahip olacaksınız. Baymak Kombi Servis merkezine 444 78 56 numaralı telefondan ulaşıp, arıza kaydını oluşturabilirsiniz. Arıza kaydı alınmasının ardından kısa bir süre içerisinde müşterinin adresine ulaşır. Profesyonel ve işinin uzmanı olan kadrosuyla beyaz eşyayı edilebiliyorsa önce yerinde tamir eder, fakat yerinde tamir edilemiyorsa cihazı alıp firmanın bünyesinde tamir eder, sonra kullanıcıya kendisi götürür teslim eder ve kurulumunu yapar. Kaliteli bir hizmet deneyimi için Baymak Kombi Servis merkezini gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

WEB : https://www.servisb.com

Yazar Hakkında
Toplam 284 yazı
webwebi
webwebi
Webwebi, siz değerli okuyucusuna blog rehberliği yapabilmek adına 1 adım önden araştırıp bu bilgisi size sunan oluşumdur. işte o yüzden, web demeden webwebi (:
Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara