Benimsarraf.com dan altın almak güvenli mi?

İnsanlar genel olarak internet üzerinden alışveriş yaparken özellikle altın veya gümüş alımı sırasında tereddüt yaşıyorlar, alacakları ürünün sahte ya da değişik gelmesinden korkuyorlar.

Bu noktada bizler Benim Sarraf olarak sizlere güvenli, kaliteli ve sorunsuz bir şekilde teslimat yapmak için buradayız. Ürünlerimiz tamamen devlet darphanelerinden temin edilmekte ve hiçbir sıkıntı yaşanmamaktadır. Aynı şekilde ürünlerimiz evlerde kontrol edildikten sonra imalathanelerimizde işleme alınmaktadır.

Benim Sarraf olarak sizlere daima kaliteli ve güvenli bir satım sunuyoruz. Her türlü sorunuz ve merakınız için bizlerle iletişime geçebilir, tereddütsüz bir alışveriş yapabilirsiniz.

Çeyrek Altın, 22 Ayar Bilezik, 1 Gram Altın Nedir?

Çeyrek Altın

Çeyrek altın, kuyumcu piyasasında en rahat bulunan altınlardan biridir, ve Türkiye’nin dört bir yanında yaygın olarak yatırım amaçlı kullanılır. Düğünlerin vazgeçilmez bir parçasıdır. Fiyatları alım ve satım fiyatları olarak gösterilir.

Çeyrek altın, 22 ayar ve 18 mm çapında olup kulpsuz hâli 1.75 gram ağırlığındadır. Çeyrek altının en ekonomik yanı ise sattığınızda aldığınız fiyatın çok altında bir fiyatla değil, hemen hemen yakın bir fiyatıyla satılabilme imkanıdır. Genel olarak da düğün ve cemiyetlerde çeyrek altın tercih edilir. Çok tercih edilen bir yatırımdır ama birikim düzeyiniz fazla ise çeyrek altın sizin için yetersiz kalacaktır.

Çeyrek Altın Ne İçin Alınır?

Çeyrek altın fiyat uygunluğu sebebiyle; düğünlerde, cemiyetlerde ya da yeni doğan bebek hediyelerinde çokça tercih edilen bir altın çeşididir. Fiyatının düşük olması her yerde alınıp satılabilme  ve kullanım imkanı sağlıyor.

22 Ayar Bilezik

22 Ayar Bilezikler, genişlikleri 8,10,12,15mm dir. Bu bilezikler yatırım amaçlı alımlarda en fazla tercih edilen bilezik çeşitleridir. Satarken pek fazla değer kaybetmez kişiyi de ekonomik açıdan rahat tutar. Düğünlerde de sıkça kullanılan bir bilezik çeşididir.

Ek olarak altın fiyatının sürekli artmasından dolayı daimi bir kâr getiren bileziklerdir. Alınırken tereddüt ettirmeyen bir tercihtir. 8,10,12,14 mm lerin yanında birde Mega 22 ayar bilezikler vardır. Bunların genişliği ise 20,25,30 ve 40 mm dir. Bu bilezikler ister yatırım ister kullanımlık olsun gayet ideal bir bilezik tercihidir, ayrıca üzerine istediğiniz desende işlenebilmektedir.

22 Ayar Bilezik Ne İçin Alınır?

22 Ayar Bilezik değeri en yüksek altın diyebiliriz. Bu sayede yatırım yapmak isteyen kişiler düğünde ve cemiyetlerde takılan takıları saklarlar ya da 22 Ayar Bilezik olarak yatırımlarını yaparlar. Yatırım için gayet ideal bir seçenektir fiyatları ise desenine, markaya, işçiliğe ve kalitesine göre değişkenlik gösterir. Ayrıca üzerine istenilen desenin işlenebilmesi göz doygunluğunu seven kişiler için bu bileziği daha da cazip kılıyor.

1 Gram Altın

1 Gram Altın, çeyrek altınla karışmaması için paket hâlinde ya da külçe şeklinde satılan bir altındır. Bu gram altınlar darphane tarafından değil İstanbul Altın Rafinesi tarafından basımı sağlanır. 22 ayardır.

1 Gram Altın Ne için Alınır?

Uzum vade de bir birikim yapmayı planlıyorsanız gram altın fiyatları tercih etmenizi kesinlikle tavsiye ediyoruz . Bu gram altınlar genellikle sertifikalı olarak paket içinde satılır ve hiçbir işçiliği yoktur. Bir diğer yönü ise gram altını dünyanın her yerinde kolaylıkla aynı değerden satın alabilirsiniz. Ayriyeten gram altınlarda alım satım arasındaki kesim yok denecek kadar azdır.

Gram altınlar, 22 ayar (995) ve 24 ayar (999.9) olarak iki seçenek olarak satılıyor. Her iki seçeneği de farklı fiyata sahiptir ama genel olarak 22 ayar olanı tercih edilir.

Yazar Hakkında
Toplam 284 yazı
webwebi
webwebi
Webwebi, siz değerli okuyucusuna blog rehberliği yapabilmek adına 1 adım önden araştırıp bu bilgisi size sunan oluşumdur. işte o yüzden, web demeden webwebi (:
Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara