Buderus Kombileriniz İçin Özel Servis Hizmeti Sunuyoruz

Kombi ve diğer ısıtma sistemleri günümüz teknolojisine uygun hale getirilerek hayatımızda önemli bir yer almaya başladığından beri çok sayıda kombi ve ısıtma sistemleri ürün üreticisi firmalar da piyasalardaki yerlerini almaya başladı. Bunların aralarından en kaliteli ve en performanslı olanlarını seçme görevi tamamen ürünleri kullanacak olan tüketicilere kalmışken özel teknik servis firmaları arasında da ciddi bir rekabet kendisini göstermeye başladı. Bu rekabet içerisinde firmalar arasındaki en önemli fark ise uzmanlıkları, servis hızları ve müşteri memnuniyeti olarak listenin üst sıralarında yerlerini almış durumdadır.

Özel Buderus Servis İstanbul sizlere tüm Buderus elektronik cihazlarınız için bütün teknik konularda özel teknik servis hizmeti vermek üzere İstanbul’un merkezi diyebileceğimiz ilçelerinden biri olan Bakırköy’de kurulmuştur. İstanbul gibi kalabalık bir ilin her iki yakasından da hizmet talebi alan firmamız hızlı servis imkanı ile dikkat çekmetedir.

Kombileriniz ve diğer Buderus marka sistemleriniz için tüm teknik desteği uzman kadromuz ile birlikte sağlayan firmamızın aynı gün servis gibi oldukça avantajlı ve zaman dostu bir uygulaması da bulunmaktadır. Bu servis ile birlikte kombilerinizin bakımı, arızalanması gibi durumlarda hayatınız olumsuz etkilenmeden servis süreci kısa bir süre içerisinde tamamlanacaktır. Hizmetlerimizin hepsi 1 yıl garantili olarak yapılmaktadır.

Tüm soru, görüş ve önerilerinizin yanı sıra servis sürecindeki cihazlarınız için durum takibi yapabileceğiniz çağrı merkezimiz 7/24 müşteri destek ekibimiz tarafından sizlere sunulmaktadır. Çağrı merkezimizde de hızlı servis hizmetimizi uygulamakta ve sorularınıza kısa süre içerisinde yanıtlar vermekteyiz.

Özel İstanbul Buderus Servisi firmamızdan alacağınız tüm parça değişim ve yedek parça desteği hizmetlerinde orijinal ürün parçaları kullanılmaktadır. Siz de ayrıcalıklı Buderus özel servis hizmeti almak istiyorsanız firmamızı ziyaret edebilir ya da bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Website: https://www.buderus-servis.org

Yazar Hakkında
Toplam 284 yazı
webwebi
webwebi
Webwebi, siz değerli okuyucusuna blog rehberliği yapabilmek adına 1 adım önden araştırıp bu bilgisi size sunan oluşumdur. işte o yüzden, web demeden webwebi (:
Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara