Keyifle film izlemeye hazır mısınız ?

İnternet üzerinden film izleyeceğiniz bir çok adres bulunuyor ama webwebi ailesi olarak sizlere en kalitelilerinden birini sunmak istedik. Eğer sizde yarısında takılıp kalan, her yeri reklam kaplamış sitelerden bıktıysanız bu site tam size göre.

Sitenin en güzel yanı filmleri indirip direkt bilgisayarınızdan izleyebilecek olmanız. Çok basit bir üyelik ile siteye üye olabilir ve dilediğinizce film indirip seyrede bilirisiniz. Çok basit bir adımla da BRONZ üye olabilir ( ücretsiz ) ve reklamsız şekilde siteden faydalanabilirsiniz.

hemenfullindir.com ile dilediğiniz tüm filmlere ” Full film indir ” bağlantısından ulaşabilir ve sitenize indirerek dilediğiniz zaman izleyebilirsiniz. Ayrıca,  Türkçe Film indir bölümünden de Türk filmlerini sevenler için çok kapsamlı bir arşiv bekliyor.

Reklamsız olarak tüm bu filmleri keyifle nasıl izleyeceğinize de değinecek olursak;

  • Bronz Üye ile bu reklam kısmı size görünmeyecek direk olarak indirme linkini göreceksiniz yani reklamsız indirme yapabileceksiniz.
  • Bronz Üye olabilmeniz için ufak bir şartımız var oda aşağıdaki gibidir.
  • Bronz Üyelik sınırı şuan için 1 sene olarak belirledik daha sonrasında uzatılma yada kısaltma hakkı bizde saklıdır.
  • Site içerisinde 20 tane yorum yaptığınızda ( herhangi bir konu ) otomatik olarak bronz üye olarak kabul edileceksiniz.

 

Yazar Hakkında
Toplam 278 yazı
webwebi
webwebi
Webwebi, siz değerli okuyucusuna blog rehberliği yapabilmek adına 1 adım önden araştırıp bu bilgisi size sunan oluşumdur. işte o yüzden, web demeden webwebi (:
Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara