LG Televizyon ve Klimalarınız İçin Servis Hizmeti

Marka baş harflerinin İngilizce’si olan Life’s Good yani Hayat Güzeldir sloganı ile dünya çapında bir teknoloji lideri olmayı başarmış LG, Güney Kore menşeili bir markadır. Teknoloji denildiği zaman akla ilk gelen ülke olma özelliği taşıyan Güney Kore markası olan LG, dünyada olduğu kadar ülkemizde de oldukça yoğun bir ilgi görmektedir. Ürünlerine olan talebn küçümsenemeyecek kadar çok olduğu bir markadan bahsediliyorsa belirli bir kalite çizgisinin takip edildiğini söylemek mümkündür. Ülkemizde çok sayıda kullanıcısı olan elektronik devi bu markanın yediden yetmişe herkese hitap eden tüm ürünleri için hizmet vermekte olan İzmir firmamız Özel LG Servis İzmir, tıpkı LG’nin benimsediği gibi üst seviye bir kalite çizgisini ve hizmet anlayışını benimseyerek faaliyette bulunmaktadır.

LG markasına olan güvenin son derece yüksek olduğu ülkemizde ne yazık ki teknik servislere olan güven fazla değildir. Birçok kullanıcı teknik servise giden ürünlerin daha kötü bir durumda kendilerine geri döndüğünü bile söylemektedir. Kullanıcıların yaşadıkları kötü tecrübelere ilaç olma gayretinde olan firmamız LG ürünleriniz için ayrıcalıklı ve kaliteli bir hizmet sunmaktadır. İzmir’deki en iyi LG özel servis olma başarısını gösteren Özel LG Servis İzmir, uzman teknik kadrodan oluşmaktadır. Servis süremiz çok hızlı olup aynı gün servis imkanı ile LG kullanıcılarını tanıştırarak bekleme problemini ortadan kaldırmış bulunmaktayız. Ürünleriniz için bilgi alabilmenizin her zaman mümkün olduğu çağrı merkezimiz sayesinde müşteri memnuniyetinde de oldukça iddialıyız. Çağrı merkezimiz 7/24 faaliyet göstermektedir.

Güvenilir özel servis olmanın temel kurallarından biri de parça destek ve değişiminde orijinal parçalar kullanmaktır. 1 yıl garantili olarak sunduğumuz servisimizdeki parça değişimleri kesinlikle orijinal parçalar ile yapılmaktadır. Ayrıcalıklı hizmet için bize ulaşabilirsiniz.

Yazar Hakkında
Toplam 280 yazı
Ertugrul
Ertugrul
Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara