Özel İstanbul Franke Servis Merkezi

Son yıllarda oldukça popüler olan ve Türkiye pazarına yeni girmiş olan bir marka var; Franke. İlk başta sadece evye ve armatür üreten marka şimdi beyaz eşya ürünleri de üretiyor. 1999 yılında Kartal’da başlayan ve 2004 yılında da Gebze’de ki tesisine taşınan marka, o zamandan beri birçok beyaz eşya markası üretti.

Yeni üretime başlayan markaların genelde en büyük sıkıntısı teknik servis hizmetinin sağlanması olur. Fakat marka bu konuda herhangi bir sıkıntı çekmedi. Bugün satışının yapıldığı hemen her yerde teknik servis bulmak mümkün. Hatta İstanbul gibi büyük şehirlerde hemen her ilçede ayrı bir teknik servis bulmanız mümkün. Bu nedenle teknik servisi ararken İstanbul Franke Servisi olarak değil de Şişli Franke Servis gibi ilçe bazlı aratmak daha sağlıklı sonuç verecektir.

Özel Şişli Franke Servis merkezini evinize çağırdığınız zaman ile olarak müsait olduğunuz tarih ve saati alarak bir randevu oluştururlar. Siz ne zaman müsaitseniz o zaman gelirler. Bakımını istediğiniz ya da bir arıza yaşadığınız buzdolabı gibi ürünlerin arıza detaylarını paylaştığınızda, hazırlıklı gelen ekipler sorunu çok hızlı bir şekilde çözerler. Gerekli olabilecek yedek parçaları da yanlarında getirerek mağduriyet sürenizi oldukça kısaltırlar.

Özel teknik servisin bir diğer önemli özelliği ise arızanın ve çözümün her aşamasının detaylarını sizinle paylaşmalarıdır. Bu sayede istemediğiniz bir ücretle yada sıkıntılı bir durumla karşılaşmazsınız, her işlem için onayınız alınır.

Yazar Hakkında
Toplam 284 yazı
webwebi
webwebi
Webwebi, siz değerli okuyucusuna blog rehberliği yapabilmek adına 1 adım önden araştırıp bu bilgisi size sunan oluşumdur. işte o yüzden, web demeden webwebi (:
Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara