Tango İndir ve ücretsiz sesli görüntülü görüşmeye başla!

android-ve-ios-icin-tango-indirTango ücretsiz bir uygulama olmasının yanı sıra internet bağlantısı gerektiren bir programdır. uygulamanın kurulumu bittiğinde sizden hesap oluşturmanız istenecektir. Burada kolay bir şekilde uygulamanın yönergeleri doğrultusunda çabucak oluşturabilirsiniz. Hesabınız oluşturulduktan sonra uygulamayı açtığınızda karşınızda rehberinizdeki kişilerin listesini bulacaksınız. Buradan Tango’yu kullananlar doğrudan arkadaş listenize eklenecek ve bu listeden kişilerin üzerlerine gelerek sohbet etmeye başlayabilirsiniz. Dilerseniz istemediğiniz kişileri listeden kaldırabilirsiniz.

Tango uygulamasında görüntülü ve sesli konuşmanın yanı sıra mesajlaşma da mevcuttur. Ayrıca yapılan güncellemeler sayesinde çoklu kişilerin sohbetleri de mümkündür. Bu çoklu konuşmalara istediğiniz kişileri alabileceğiniz gibi istemediğiniz kişileri konuşmadan çıkarabilirsiniz.

Tango pek çok avantajının yanı sıra ara yüzünün kolay ve kullanışlı olması sebebiyle de tercih edilmelidir. Listenin kalabalık olması durumlarında kişilere ulaşmak zor olacağından “Arama Günlükleri” sekmesinde sık ve son görüşülenlere ulaşılabilir, buradan yapılacak seçimler ile tekrar bağlantı kurulabilir. Hatta buradan yapılan görüşmelerin niteliğini ve uzunluğunu da görmeniz mümkündür.

Gittikçe artan kullanıcı sayısı ile Tango uygulaması Android, iOS ve Windows gibi başat sistemlere uyum sağlaması ile kendisini sürekli yenilemektedir. Temelde konuşma ve mesajlaşma gibi bir ilkeye sahip olmasına rağmen artan talepler doğrultusunda oyun, grup odaları ve profil gibi özelliklere de sahiptir. Tango uygulamasını kolay kurduğunuz gibi istediğinizde rahatlıkla kaldırabilirsiniz ,  Android ve ios için tango indir.

Tango tüm bu özelliklerinin yanı sıra ilave özelliklere de sahiptir. Kişiler bölümünde Telefonu Salla ile karşınızda rastgele seçilmiş kişiler çıkabilecek, bu listedeki kişiler ile isterseniz iletişim kurabilirsiniz. Ya da yine aynı sekmede bulunan Popüler Kişiler ile çok tercih edilen kişileri görebilirsiniz. Tango uygulamasının Türkiye ile sınırlı olmadığını, tüm dünya tarafından kullanıldığını söylemek, uygulamanın kıtalar arası da iletişimi sağladığını ve büyük kolay sağladığını hatırlatmak yerinde olacaktır. Kişilerin profillerine ekledikleri fotoğraflara ulaşım imkânın olduğu ve profillerinin altında bulunan metre ile mesafelerinin belirlendiği Tango iletişim sağlama alanında ihtiyacınızı fazlasıyla karşılayan ve tamamen ücretsiz bir uygulama olarak karşınıza çıkıyor. Tango uygulaması hakkında detaylı bilgi almak için www.tangoindir.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Yazar Hakkında
Toplam 280 yazı
Ertugrul
Ertugrul
Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara