Vodafone Gizli Numaraya Kapatma Servisi

Telefonların hayatımızın bir parçası olduğu dönemdeyiz. Artık onlarsız tek bir adım dahi atamıyoruz. Hatta öyle ki yatağımızın bir yanını onlara ayırıp onlarla yatıp onlarla kalkıyoruz. Peki, teknolojinin bu kadar ilerlemesine rağmen hala istenmeyen durumlar söz konusu olabiliyor. Geçmiş zamanlarda çok daha fazla yaşanılan bir durum olmasına rağmen hala inatla yapımına devam edilen gizli numaradan aranmak. Aslında geçmiş dönemlerde yani, telefonun henüz çok yaygın olmadığı zamanlarda bunu yapmayan yoktu. Ama artık teknolojinin hızla ilerlemiş olması, insanların uğraşılarının farklılaşması ile bu servis çok işimize yarayan bir özellik değil. Tabii ki hala günümüzde ısrarla bu servisi kullananlar da yok değil. En azından ara sıra da olsa gizli numaradan birini arama ihtiyacı duyuyoruz.

Vodafone hayatımıza kattığı tüm yenilikler dışında pratik çözümler ile de hayatımızı kolaylaştırıyor. Teknolojinin bitmez bilmez karmaşası içinden bizi çekip kurtararak pratik çözümler ile hem zamanımızı bize geri verirken hem de işimizi rahat bir şekilde halletmemizi sağlıyor. Gizliden gelen çağrıları kabul etmek istemediğiniz takdirde Vodafone gizliye kapatma servisi ile bu sorununuzu kolayca halletmeniz mümkün. Saniyeler sürecek bu işlem ile birlikte gizliden gelecek çağrılara son vermiş oluyorsunuz. Bu bilgilerin ya da çok daha detaylı bilgilerin yer aldığı bilgilere Vodafone gizliye kapatma servisi ile ulaşmanız mümkün. Ayrıca Maxicep sitesinden de bu ve benzeri bütün teknoloji haberlerini detaylıca incelemeniz mümkün.

Online self servis, sesli yanıt sistemi ve SMS üzerinden yapabileceğiniz Vodafone gizliye kapatma işlemi ile istediğiniz an bu servisi aktif hale getirmeniz mümkün. GIZLI AC yazıp 7046 ‘ya mesaj atarak ya da bu numaraya arama yaparak çağrıları engellemeniz mümkün. Ya da GIZLI KAPAT yazıp 7046 ‘ya mesaj atarak ya da numarayı arayarak gizli numaralara yaptığınız engellemeyi kaldırmanız mümkün. Kapalı servisini aktif hale getirmiş olsanız bile analog santrallerden, PBX ‘lerden ve yurtdışından numarasız olarak gelecek çağrıları engellemek mümkün değil. Roaming’ te “Vodafone Gizli Numaraya Kapalı” servisi aktif ise gizlenmiş çağrılar (analog, PBX ve yurtdışı çağrıları hariç) engellenir. Bu işlemlerin tamamen ücretsiz olduğunu da belirtmek isterim.

Yazar Hakkında
Toplam 280 yazı
Ertugrul
Ertugrul
Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara