Agar.io Eklenti Nasıl Silinir

Son ayların en popüler oyunu olan agar.io ile boş vakitlerinizi eğlenceli bir şekilde boş vakitlerinizi geçirebilirsiniz. Bir hastalık olmaya başlayan bu oyun’un mantığı küçük bir balon ile başladığınız bu oyun ile kendiniz’den küçük balonları yiyerek en büyük balon olarak oyunu birincilik ile bitirmektir.

Hali hazırla’da böyle olunca ve bu oyun çok popüler olduğu için bununla ilgili olarak bu oyunu oynamak için bir çok alternatifler geliştirildi. Bununla birlikte en popüler alternatif Google Chrome tarayıcısı için geliştirilmiş bir Eklenti , bu eklenti ile Agar.io oynamanız mümkündür.

Böylece Bu eklenti sayesinde oyun sunucusuna giriş yaparak oyunu rahatlıkla oyna biliyorsunuz. Bunda ise en büyük sıkıntı Google Chrome kurduğunuz bu Agar.io eklentisi’ ni tekrar kaldırmak için yaşanan sıkıntıdır. Bu eklentiyi kaldırmak biraz sıkıntılı olsa’da bunu Format atmadan veya Tarayıcı kaldırmadan yapabilirsiniz. Bunun için bu Tarayıcı Eklenti virüsleri ve Tarayıcı Eklentileri kaldırma konusunda uzman olan ademocut.com sayfası oldukça işinize yarayacaktır.

Agar.io Eklentisi Nasıl Kaldırılır ? Konusunda size yardımcı olan başarılı bir site’den sizde yararlanabilirsiniz. Agar.io eklentisi ve ücretsiz programlar ile bilgisayarınıza yerleşmiş tarayıcı hijackers , tarayıcı gasbı , tarayıcı virüsleri kaldırma konusunda’da sizlere destek verecektir.

Kaynak : www.ademocut.com

Yazar Hakkında
Toplam 280 yazı
Ertugrul
Ertugrul
Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara