Facebook Sayfa Doğrulama

Sizlere bu yazımda müthiş bir şeyden bahsedeceğim arkadaşlar.

Başlıktan da belli esasen. Artık Facebook profil veya sayfalarınızda o mavi onay simgesine sahip olabilirsiniz. Facebook’un sadece ünlülerin sahte hesaplarının güvenirliğini azaltmak için kullandığı mavi tik (rozet) uzun süredir sadece hayran sayfaları için geçerli olsa da artık bu rozeti profillerinize veya sayfalarınıza alabilirsiniz.

Facebook Sayfa Doğrulama Nasıl Yapılır?

Hemen https://www.facebook.com/help/contact/1448613808726619 bağlantısını tıklayınız. Karşınıza böyle bir sayfa çıkacaktır:

facebook-dogrulama

Burada doğrulamak istediğiniz şey profiliniz mi yoksa sayfanız mı seçimi yapıyorsunuz.  Eğer sayfayı işaretlerseniz allta bulunan sayfa seç bölümünden yönettiğiniz sayfaları görebilir ve doğrulamak istediğiniz sayfayı seçebilirsiniz. Daha sonrasında ise Dosya seç bölümünden kimlik görüntünüzü yükleyerek sayfanıza ait web sitesini de resmi internet siteniz yazan yere yazınız. Tüm bunları yazdıktan sonra sağ altta bulunan Gönder butonu ile formunuzu gönderip başvurunuzu tamamlayınız. Facebook bu konuda yaklaşık 12 saat içinde size geri dönüş yapacaktır.

fb-w

Eğer profilinizi onaylamak isterseniz ilk seçim butonundan profil’i seçiniz ardından profil adı bölümüne kimliğinizde yazdığı şekilde adınızı ve soyadınızı yazınız ve yine dosya seç bölümünden kimlik fotoğrafınızı yükleyip varsa kişisel web sitenizi gereken yere yazıp formu göndererek başvurunuzu tamamlayınız.

 

Yazar Hakkında
Toplam 278 yazı
webwebi
webwebi
Webwebi, siz değerli okuyucusuna blog rehberliği yapabilmek adına 1 adım önden araştırıp bu bilgisi size sunan oluşumdur. işte o yüzden, web demeden webwebi (:
Yorumlar (7 yorum)
catering
catering Cevapla
- 16:35

facebookun bu linki artık çalışmıyor ve direk sayfa içinden doğrulama yapabiliyorsunuz

  webwebi
  webwebi Cevapla
  - 19:15

  Değerli yorumunuz için teşekkür ederiz. Daha detaylı bilgi paylaşımında bulunursanız seviniriz. Teşekkürler

  cansu
  cansu Cevapla
  - 23:06

  nasıl oluyor yardımcı olabilirmisiniz?

sesli chat
sesli chat Cevapla
- 02:05

Merhaba Ben Bir Türlü Yapamadım Böyle Bir Yazıyla Karşılaşıyorum
Mentions Doğrulama İsteği
Ne yazık ki, biz şu anda bölgede bu hizmeti sunamıyoruz.

  cansu
  cansu Cevapla
  - 23:05

  evet doğrulama yapılmıyor bende bu uyarıyla karşılaştım neden oluyor?

Murat
Murat Cevapla
- 10:54

Yönlendirme için teşekkürler faydalı bir paylaşim olmuş. Sayenizde facebook sayfamı doğruladım.

sosyal medya
sosyal medya Cevapla
- 00:20

çok güzel bir paylaşım bu fakat 2015 yılında bu imkan kalktı 4-5 ülkede ABD ingiltere canada almanya paksitan da telefon ve hesap doğruluğu ile ancak olabiliyor Vpn dahi kullansanız başarılı olmasınız anacak yurtdışı veya Türkiye’de bu işi iyi yapan bir ajanstandestekle başarılı olabilirsiniz..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara