Ariston Teknik Servis Merkezi İstanbul’da Sizinle

1930’lu yıllardan bu yana sunan Ariston markası, küresel bazda en önemli beyaz eşya üreticileri arasında kendisine yer bulurken, Türkiye’de de en çok tercih edilen markalardan birisi olma başarısını gösteriyor. Ariston Servis merkezimizde kullanılan ileri nesil teknolojiler ile birlikte artık Ariston markalı beyaz eşya ürünlerinde kesinlikle her tip sorunun çözümü en kısa süreler içerisinde çok düşük maliyetlerle gideriliyor.

Gelişen Ariston beyaz eşya teknolojisini yakından takip eden ve her zaman güncel beyaz eşya teknolojisine dair akademik eğitimler alan teknik kadrosuyla hizmet veren Ariston Teknik Servis merkezinde Ariston markalı beyaz eşyalarda gerekli olan parça değişimlerinde ise sadece orijinal Ariston yedek parça kullanımı gerçekleştiriliyor.

Alanlarında uzman ve doğrudan teknolojik altyapıyı kullanan profesyonel teknik kadrosu ile hizmet veren firmamız, Ariston markalı tüm beyaz eşya ürünlerindeki tüm elektronik ve mekanik arızalanmalarda hızlı çözümler sağlayarak, arızadan kaynaklı müşteri mağduriyetinin önüne geçilmesine yardımcı oluyor.

Her zaman müşterilerine en üstün teknolojileri sunma gayesi içerisinde AR-GE çalışmalarına önem gösteren Ariston’un en ileri teknolojilere sahip olan beyaz eşyalarındaki her türlü soruna yönelik olarak destek hizmeti sunan Ariston Teknik Servis merkezimizde de tüm beyaz eşyalarında profesyonel çözümler üretiyor. Böylelikle Ariston markalı cihazların kısa vadede tekrar tekrar aynı sorunu yaşatmaması ve ek maliyetlerle müşterileri yormaması sağlanıyor.

Bu sayede son derece kaliteli hizmet standardı ile müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutan firmamızın profesyonel servis desteğinden faydalanabilmek için çağrı merkezimiz 444 78 56 numarasını haftanın 7 günü 24 saat tüm numaralardan arayabilirsiniz.

ONLİNE SERVİS TALEBİ : https://www.ariston-servis.com

Yazar Hakkında
Toplam 274 yazı
webwebi
webwebi
Webwebi, siz değerli okuyucusuna blog rehberliği yapabilmek adına 1 adım önden araştırıp bu bilgisi size sunan oluşumdur. işte o yüzden, web demeden webwebi (:
Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara