Fatih Franke Teknik Servis Merkezi

Günümüzün en köklü ve en geniş pazara sahip olan bulaşık makinesi üretici markalarının başında gelen Franke, bulaşık makinesi teknolojisinin gelişim yönünün şekillendirilmesinde en önemli faktörü oluşturuyor. Teknolojinin bu alanında tüketiciye sunmuş olduğu üstün özelliklerdeki ileri nesil teknoloji ürünü bulaşık makinesi ürünleriyle sektörel alanda lider duruma ulaşan Franke, Türkiye pazarında da önemli bir paya sahiptir. Bölgesel düzeyde temsilciliğini yaparak, satış sonrasındaki arızalanma ve bakım uygulama faaliyetlerinde kurumsal ve profesyonel çözümler sunan Franke Servisi Franke markasının kaliteli ürün ve hizmet anlayışına eş değer düzeyde servis hizmetleri sunuyor.

Her zaman gelişen teknolojiyi yakından takip eden ve müşteri memnuniyetini hedef alan hizmet anlayışı ile Franke markalı bulaşık makinesi ürünlerine yönelik servis hizmeti sunan Franke Servis Fatih, profesyonel çözümlerle tüketicilerin en büyük yardımcısı oluyor.

Franke kullanımdaki her bir bulaşık makinesi ürününde karşılaşılabilen sorunlar için hızlı çözümler üreten firmamız, yerinde ve servis merkezinde cihazların üstün teknolojilerine uygun standartlarda servis uygulamaları gerçekleştiriyor. Hızlı ve ani müdahaleler yönünden müşterilerine gezici ekipleri ile servis hizmetleri sunan Franke Servis, özellikle hızlı ve kaliteli çözümleriyle garantili servis hizmetleri sunuyor. Bu hizmetlere hızlı ve kolay bir şekilde erişim sağlamak isteyenler için 444 88 48 numarası haftanın her günü 24 saat kesintisiz şekilde destek vermektedir. Bu çağrı merkezinden 1 yıl garantili güvenilir servis desteği alınabilmektedir.

Yazar Hakkında
Toplam 284 yazı
webwebi
webwebi
Webwebi, siz değerli okuyucusuna blog rehberliği yapabilmek adına 1 adım önden araştırıp bu bilgisi size sunan oluşumdur. işte o yüzden, web demeden webwebi (:
Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara