ARSISSA ARSISSA ARSISSA…!

ARSISSA ARSISSA ARSISSA…! Van’ da ilk ve Tek,
Tüm Spor Branşlarının Aynı Çatı Altında Toplandığı,Çocuklarınızı Güvenle Gönderebileceğiniz ve Beden Eğitimi Spor Yüksek Okulu Mezunu,Deneyimli ve Alanında Uzman Eğitmen Kadrosuna
Teslim Edebileceğiniz KIŞ Spor Okullarımıza Siz Degerli Ailelerimizi Bekliyoruz,

İçinde Bir Çok Spor Branşı İle Tüm Çocukların Yaz-Kış Demeden Yararlanabildiği Spor Etkinliklerinin Olduğu Doğunun En Büyük Spor Kompleksine Hoşgeldiniz.
Spor Kompleksinin İçinde Tüm Halka Açık Olan Spor Salonunun Yetişkinlere Eğitim Hemde Ve 5-16 Yaş Arasındaki Çocuklara Hem Hizmet Vermektedir.

İçindeki Spor Branşları:

Havuz:

Yetişkin Ve Çocuklara Eğitim Verilmektedir.
Arsissa spor kulübümüzde alanında uzman deneylim Antrenör kadrosu ile bay-bayan ve çocuk temel eğitim yüzme derslermiz kampüs tesisimizde başlamıştır.Havuzumuz kısa kulvar (yarı olimpik) yüzme havuzudur.(25 m uunluğunda 12,5m genişliğinde 2 M derinliğindedir.

Havuzumuz son teknoloji taşırma sistemi akıllı su altı robotu ve insan çevre sağlığına dosttur, iyoncell sistemi ile dezenfekte edilmektedir.Bay-Bayan yetişkin üyelerimize özel grup yüzme eğitimleri Çocuk temek eğitim ve performans gurubu sporcularına yönelik antreman ve eğitimlerimiz Arsissa yüzme klübümüzde başlamıştır.

Çocuklarınız yüzme eğitimi alırken sizler havuz cafemizde dinlenip,eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz.

Pilates Zumba
Zumba egzersizleri hızlı ve yavaş ritmli müziklerle direnç çalışmalarından oluşur. Bu müzikler de cumbia, salsa, merengue, mambo, flamenko, Ça-Ça-Ça, reggaeton, soca, samba, oryantal dans, bhangra, hip hop, axé music ve tango dans stillerinde kullanılan müziklerdir.

Yetişkinlere Ve Çocuklara Belirli Dans Koreografi Eşliğinde Bir Dans Sanatıdır.

Spa Center:
Tamamen Yetişkinlere Özel Olarak Tasarlanmıştır;

İçindekiler;

Yüzme (Yarı Olimpik Havuz)
Türk Hamamı
Tuz Odası
Buhar Odası
Relax Salonu
Sauna
Uyuma Salonu
Jakuzi
Masaj
Doktor Balık

Fitness Center:
ARSİSSA SPOR teknoloji Fitness alanında uzman ve deneyimli antrenörlerimiz ile üyelerimize yaptığımız analiz sonuçlarına göre; kilo alma kilo verme, formda kalma,skılılaşma,enerji arttırma,uyku kalitesini arttırma ve rehabilitilasyon amaçlı kişiye özel programlar titizlikle hazırlanmaktır.Günün stres ve yorgunluğunu mental olarak iyi hissetmeyi ve zinde kalmayı istiyorsanız ARSİSSA SPOR sizlerle.

Pilates Reformer:
Pilates Reformer’ın Faydaları kronik ağrılar,omurga Problemleri zayıflama ve sıkılaşma duruş bozukluklarının ortadan kalkması Bel-boyun fıtığı ve boyun düzleşmesinin giderilmesi Zayıf kasların güçlendirilmesi (ortopedik vakalardan sonraki tedavi süreci)

Cimnastik

Çocuklarımız İçin Yazın Kış Demeden Kapalı Spor Salonunda Hizmet Vermektedir.Ve Çocukların Deneyim Kazanmaları Adına Deneyimli Eğitim Kadrosu İle Çocuklarımız Spor Alanında Hep 1-0 Öndedir.

Basketbol:

Çocuklarımız İçin Yazın Kış Demeden Kapalı Spor Salonunda Hizmet Vermektedir.Ve Çocukların Deneyim Kazanmaları Adına Deneyimli Eğitim Kadrosu İle Çocuklarımız Spor Alanında Hep 1-0 Öndedir.

Voleybol:

Çocuklarımız İçin Yazın Sahilde Kışın Kapalı Spor Salonunda Hizmet Vermektedir.Ve Çocukların Deneyim Kazanmaları Adına Deneyimli Eğitim Kadrosu İle Çocuklarımız Spor Alanında Hep 1-0 Öndedir.

Yelken:
Çocuklarımız İçin Sadece Yaz Dönemlerinde Demeden Spor Konusunda Deneyim Kazanmaları Adına Deneyimli Eğitim Kadrosu İle Çocuklara Hizmet Vermektedir.

Spor Dolu Bir KIŞ İçin…. Erken Kayıt Avantajlarından Faydalanmak Üzere Siz Değerli Ailelerimizi ve Çocuklarımızı
ARSİSSA SPOR KOMPLEKSİMİZE Bekliyoruz.

Instagram:arsissaspor
Facebook: ARSISSA Spor
Twitter:AKompleksi
Web:www.arsissaspor.com

Yazar Hakkında
Toplam 284 yazı
webwebi
webwebi
Webwebi, siz değerli okuyucusuna blog rehberliği yapabilmek adına 1 adım önden araştırıp bu bilgisi size sunan oluşumdur. işte o yüzden, web demeden webwebi (:
Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara