Blog dünyasının en kapsamlı blogu sizlerle…

Bloggerlar olarak günlük olarak sürekli yazı yazmadan daha çok vaktimizi belki de blog okumak alıyordur. Çünkü yazmak için önce öğrenmek sonra da pekiştirmek gerekecektir. Forum sitelerinde olsun bir çok toplu platformlarda hatta takip ettiğimiz bloglar şunlar bunlar diye bir sürü listeler yer almaktadır.

Hem blogger olarak sitenize fayda sağlayacak içerikleri bulabileceğiniz hemde güncel ekonomi olsun genel konular olsun ihtiyaçlarınıza çözüm bulabileceğiniz bir blogtan bahsedeceğim. Bu arada unutmadan söyleyeyim; Oyunseverleri de unutmayan bir blog anlayacağınız içimizden birisi (:

mmsrn.com ile tanışmaya hazır mısınız. Özellikle bloggerlar için tema arayışları sürekli güncel bir konu olduğu için blogger premium temalar yazısı ile belkide kendinize uygun bir tema bulabilirsiniz.

Ben kendim geçen gün içeriklerimin kopyalanıp kopyalanmadığını ararken kopya içerikleri google’a şikayet etmek adlı yazısıyla karşılaştım ve bu konuda detaylıca bilgilenmiş oldum. Bu yazıyı tüm bloggerların okumasını şiddetle tavsiye ederim özellikle özgün makale yazmak için günlerini harcalayan bloggerların 1 dk içerisinde içeriğinin kopyalanması hiç hoş olmuyor malesef, ama bu duruma maruz kaldığınızda ne yapmanız gerektiğini Mustafa sizin için açıklamış.

Hani günlük güncel ne bulabiliriz diyenler bu da sizin için,

Günlük yaşantınızı kolaylaştıracak ip uçları da bu sitede. Ben sadece karşılaştığım bir örnek vereceğim. İhtiyaçlarımız gereği zaman zaman çeşitli kargo firmaları ile gönderimler yapıp alıyoruz peki takibini nasıl yapıyorsunuz? Hangi firma ve o firmanın takip edebileceğiniz sorgulama sayfası sitenin içerisinde nerede vs araştırmanıza gerek yok, bu tip durumları kolaylaştıran kargo takibi siteleri mevcut ve bu tip kolaylıkları da bu sitede bulabilirsiniz.

Yazar Hakkında
Toplam 280 yazı
Ertugrul
Ertugrul
Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara