Dünyanın SEO’su SEOZEO ile Türkiye’de!

Kurulduğu ilk zamandan beri en yenilikçi ve en yaratıcı olma amacından hiçbir zaman şaşmayan SEOzeo şimdi de bu konudaki liderliğini SEOzone 2015 konferansına ev sahipliği yaparak sürdürüyor. Doğu Avrupa’nın en büyük dijital pazarlama konferansı olacak etkinlikte dünyanın da en tanınan isimleri sunumlarıyla konferansta yerlerini alacak.

2013 yılından bu yana SEO anlamında oluşan gelişmeler 2015 yılı etkinliğinde teker teker ele alınacak. SEO konusunda Türkiye üzerinde gelişim göstermiş, çalışmalar yapmış her kurum ve kuruluş bu etkinlikte yerini alacak. Bilgi paylaşımında sınır tanınmayacak bu etkinlikte dünyanın dört bir yanından gelen uzman kişilerce de yapılan sunumlar olacak.

SEOzone’un kuruculuğunu üstlenen Yiğit Konur da etkinlikte yer alacak konuşmacılar arasında bulunmakta. Hem Türkiye’de hem yurtdışında katıldığı organizasyonlarda ve çeşitli platformlarda başarısı ile kendisinden söz ettirmiş olan Konur, aynı zamanda yarışmalarda jüri görevi de yapmaktadır. SEOzone organizasyonunda yapacağı konuşma ile de organizasyonun ışığını daha da parlatacaktır.

Türkiye’de düzenlenecek SEOzone Doğu Avrupa’nın en büyük dijital pazarlama konferansı olduğu için büyük önem taşımaktadır. Düzenlenen konferans içerikleri ve farklı çözümler sunan workshoplar ile SEO anlamında geniş bir alanda inceleme yapılma imkânına sahip olunacaktır. Teknik SEO uygulamalarına ait en etkili çözümler ile kurumsal uygulamalar en ince ayrıntısına kadar irdelenecek. SEO anlamında yer alan tüm pazar analizleri, son pazarlama trendleri, SEO başarılarının değerlendirilmesi gibi temel konular da organizasyon sırasında ele alınacak.

SEO alanında yaratıcı çözümler ile bu alandaki bireylerin ufkunun açılması amaçlanan sunumlarda Pazar analizinde yeni uygulamalar gözden geçirilecek. Teknik SEO konularında çeşitli çözümler sunan birçok workshop, stratejik hareket edilmesi gereken konular, webde performans yönetimi ve pazarlama alanında yapılabilecek en etkin yöntemler tartışılacak.

Kıdemli Pazarlama uzmanı Anum Hussain de bu konferansta yerini alacak. INBOUND gibi farklı ve gelişmiş uluslararası konferanslarda özgün içerikler ve doğru içerik hazırlama konusunda müthiş sunumlar yapmış olan Anum’un sunumları bir milyondan fazla kişi tarafından incelenmiştir. Ian Cleary de ödüllü blogger olarak sunumlarıyla konferansa renk katacak konuşmacılar arasında bulunuyor. Sosyal medya teknolojileri alanında kendisine ödül getiren bloğunu geliştirmek için nelere dikkat ettiğini bloggerlara aktaracak. Ayrıca birçok uzman kişi de online müşteri hedef kitlesinin nasıl arttırılacağına dair işe yarar tüyolarda bulunacaklar.

Sonunda Türkiye’de de SEOzeo sayesinde düzenlenecek olan SEOzone’15 İstanbul’da Şişli Marriott Hotel’de 27 Kasım Cuma günü gerçekleştirilecek. 28 Kasım’da ise Contentzone etkinliği düzenlenecek. Bu etkinliğin ev sahipliğini ise icerik.com üstleniyor. Türkiye’nin ilk uluslararası içerik pazarlama konferansı niteliğini taşıyan Contentzone oldukça mühim bir etkinlik olacak.

Türkiye’nin en iyi dijital ajanslarından biri olan SEOzeo düzenlediği bu etkinlik ile SEO’ya dâhil olmuş herkesi bir araya topluyor. Siz de bu etkinliğin bir parçası olmak isterseniz www.seozeo.com.tr adresinden daha ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Yazar Hakkında
Toplam 280 yazı
Ertugrul
Ertugrul
Yorumlar (1 Yorum)
Elka Seo
Elka Seo Yanıtla
- 18:42

bu güzel paylaşım için teşekkürler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara