Seo Firması Google İle Komşu

SEO alanında hizmet veren WEBTURES global dünya pazarına açılma konusundaki düşüncelerini faaliyete geçirerek bu alandaki ilk yurt dışı şubesini Google merkezinin de yer aldığı İrlanda ülkesine Google ofisinin sadece birkaç yüz metre ilerisine açtı.

sem

Yaşanan bu gelişmenin nedeni olarak ise Google güncellemelerini, gelişmelerini en hızlı şekilde takip ederek sağlanan seo çalışmalarına doğru şekilde yön vermektir. Aynı zamanda bu ofisin bir diğer amacı ise SEO ve SEM alanında dünya pazarında yer alan markaların WEBTURES ile çalışmasına imkân sağlamaktır.
WEBTURES seo alanında sahip olduğu güçlü referansları sayesinde dijital pazarlama konusunda markaların bir numaralı tercihi olmaya devam ediyor. Yazılı ve görsel kaynakları ile sürekli olarak SEO sektörüne destek içerisinde bulunan WEBTURES özellikle sosyal sorumluluk projeleri ile de ülkemizin değer kazanan markalarından biridir.

 

WEBTURES İrlanda ofisinden sonra rotayı yurt dışında hangi ülkeye çevireceği de merak edilen bir diğer konu oluyor. Bünyesinde bulundurduğu 20+ seo uzmanı ile profesyonel bir seo alt yapısı sağlayarak müşteri memnuniyetini maksimum düzeyde tutmayı amaçlıyor.

 

Google ofisine yakınlığı ile gündeme gelen yeni WEBTURES ofisinin ilerleyen günlerde İngilizce seo ve yabancı dillere özgü seo planlarını daha çok ön plana çıkararak uluslararası arenada sıklıkla boy gösterecek. Yaşanan bu gelişmenin aynı zamanda bir Türk markasının dünya pazarında yer alması ülkemiz açısından da gurur verici bir gelişme olarak nitelendiriliyor.

Yazar Hakkında
Toplam 284 yazı
webwebi
webwebi
Webwebi, siz değerli okuyucusuna blog rehberliği yapabilmek adına 1 adım önden araştırıp bu bilgisi size sunan oluşumdur. işte o yüzden, web demeden webwebi (:
Yorumlar (3 yorum)
Elka Seo
Elka Seo Yanıtla
- 22:25

bu güzel paylaşım için teşekkürler

ayhan yaman
ayhan yaman Yanıtla
- 14:17

cok güzel

temel liseler
temel liseler Yanıtla
- 18:34

google a yakın olmak iyidir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara