e-ticaret sitenize blog açın !

Günden güne e-ticaret sitelerin sayısı artmaktadır bu nedenle her zaman rakiplerinizin bir adım önünde olmanız gerekli, kampanyalar, indirimler yaparak sitenize ziyaretçi çekebilirsiniz. Fakat en önemli konulardan biride blog tutmaktır. Oluşturduğunuz blog sayfası sizi temsil ettiğini unutmamak gerekir, bu nedenle blogda yayımlayacağınız yazılar sektörle ilgili veya bilgilendirici mesajlar barındırarak belirli aralıklarla blog güncel tutulmalıdır.

Yazılarınız görsellerle zenginleştirerek ve sade ve bilgilendirici yazılarla okuyucuları paylaşmasını sağlamanız gereklidir. Blogunuzda yayımlayacağınız yazılar ile arama motorlarında daha rahat bulunabileceksiniz bu da sizi diğer sitelere göre bir adım önce geçirecektir.

Düzenli aralıkla yayınlanan yazılar arama motorları tarafından sitenin güncel olduğunu ve sürekli güncellendiği anlamı taşımaktadır. Arama motorunda arama yapan bir kullanıcı blog sayfanızda yayınladığınız bir yazı sayesinde önce bloga sonra da sitenize gelerek alışveriş yapabilir.

Blog sayfanızı yorumlar ile destekleyerek gelen yorumları cevaplamanız size sadık müşteriler kazandırabilir.

Yazar Hakkında
Toplam 280 yazı
Ertugrul
Ertugrul
Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara