İşletmeler için whatsapp: WhatsApp Business

Kişisel mesajlaşma servisi olarak kullanıma başladığımız whatsappı bugün her alanda kullanıyoruz. Hızlı bir iletişim aracı olan whatsapp bugün iş hayatı içinde de yerini fazlası ile aldı. Öyle ki bugün mailleşme yerine bir çok işletme basit ve pratiklik gereği whatsapp üzerinden işlerini yürütmektedir.

Bu durumu whatsapp da kayıtsız kalmadı ve işletmeler için arayüzünü biraz değiştirerek yeni uygulamasını yayın hayatına geçirdi: WhatsApp Business

Şimdi gelin şirketlerin müşterilerle iletişime geçmesini ve 1.3 milyar kullanıcının kendileri için önemli olan işletmelerle sohbet etmelerini kolaylaştıracak uygulamaya yakından bakalım.

İş Profilleri ile Müşterilerinize işletme tanımınız, dükkan adresleriniz, e-posta adresiniz ve web siteniz gibi yararlı bilgilerle yardımcı olun.

Mesajlaşma Araçları  ile, Sık sorulan sorulara hızlı yanıt vermek için hızlı cevaplar, müşterilere işinizi tanıtmak için karşılama mesajları ve meşgul olduğunuzu belirten uzakta mesajları gibi akıllı mesajlaşma araçlarıyla zamandan kazanın.

Mesajlaşma İstatistikleri ile, Okunmuş mesaj sayısı gibi basit istatistiklerle nelerin işe yaradığını ne yaptığınızı kolayca görün.

WhatsApp Web ile, masaüstünüzden WhatsApp Business ile kolayca mesaj gönderip alabilirsiniz.

Hesap Türü seçeneği ile İşletme Hesabı olarak listeleneceğiniz için, kişiler bir işletme ile konuştuklarını bilecekler. Zamanla, hesap telefon numaraları iş telefon numaralarıyla eşleştiği teyit edilen bazı işletmeler Doğrulanmış Hesaplara sahip olacaklar.

Evet hepsi ve daha fazlasını keşfetmek istiyorsanız aşağıdaki link üzerinden Android telefonunuza uygulamayı indirebilirsiniz.

Uygulama link: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.whatsapp.w4b

Yazar Hakkında
Toplam 278 yazı
webwebi
webwebi
Webwebi, siz değerli okuyucusuna blog rehberliği yapabilmek adına 1 adım önden araştırıp bu bilgisi size sunan oluşumdur. işte o yüzden, web demeden webwebi (:
Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara