Panasonic Servis Merkezi

Kaliteli ürünleriyle tanınan Panasonic firması, geniş bir tüketici grubuna son teknoloji ürünler sunmaktadır. Kendini sürekli yenileyen firma, elektronik ürünler ve özellikle televizyon konusunda yüksek kalite ürünlere sahiptir. Üretimini gerçekleştirdiği her üründe son teknolojiyi kullanan Panasonic firması hassas olmakla birlikte dayanıklı cihazlara imza atmaktadır. Panasonic cihazlar zaman içerisinde ve kullanıma bağlı olarak yıpranma, arızalanma, performans düşüşleri gibi sorunlarla karşılaşabilirler. Yaşanabilecek tüm arızalarda ve sorunlarda Panasonic servis hizmeti sunan firmamız, markanın tüm cihazlarına tamir ve bakım imkanı sağlamaktadır.

Tüm Panasonic servis hizmetlerimizde konusunda uzman personellerle kaliteli ve hızlı tamir ve bakımlara imza atıyoruz. Personellerimizi düzenli olarak eğitime tabii tutarak Panasonic ürünlerinin teknoloji alanındaki hızına yetişiyor ve son çıkan ürünler konusunda servis deneyimi kazanıyoruz.

Teknik alanların yanı sıra müşteri memnuniyeti için çalışan ekiplerimiz Panasonic televizyon sistemlerinde 1 yıl parça garantisi sunmaktadır. Bir yıl içerisinde değiştirilen parçanın arızalanması halinde ücretsiz olarak değişimini gerçekleştiriyoruz. Tamir ve bakım işlemlerimiz sonrası tüm Panasonic cihazlarınız ilk günkü performansını yakalayacaktır.

Bizi aramanızla birlikte en kısa sürede adresinize gelecek olan mobil ekiplerimiz, tüm Panasonic cihazlarınızın tamir ve bakım işlemlerini gerçekleştirecektir. Bizi 444 78 56 numaralı telefondan arayabilir, arıza kaydınızı oluşturabilirsiniz. Panasonic servis hizmetlerimiz televizyon ve diğer tüm Panasonic cihazlarınızın arıza tespitlerini yapmalarının ardından, onay vermenizle birlikte tamir işlemine başlayacaktır. İstanbul’da bulunan her semtten servis hizmetimiz için bizi arayabilirsiniz. Kaliteli hizmetin adresi olan Panasonic servisimizle, en kısa sürede cihazınıza geri kavuşabilirsiniz.

Web: https://www.panasonicservis.org

Yazar Hakkında
Toplam 269 yazı
webwebi
webwebi
Webwebi, siz değerli okuyucusuna blog rehberliği yapabilmek adına 1 adım önden araştırıp bu bilgisi size sunan oluşumdur. işte o yüzden, web demeden webwebi (:
Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara