Ekollazer.com Tasarımını Değiştirdi

Ekollazer.com Tasarımını Değiştirdi…

Lazer kesim, abkant büküm, oksijen kesim, plazma kesim işlemlerinde sektörün en büyük firmaları arasında yer alan EKOL LAZER firması 3 senenin ardından web sitesinin tasarımını değiştirdi…

Tasarım değişikliği ile beraber şirket ekstra alanlar eklemiş ayrıca mavi renk tonlarıda siteye gayet uyumlu olmuş…

Bununla yetinmeyen şirket logosunuda tema ile uyumlu olsun diye beyaz yapmış…

Ekol lazer hakkında

Ekol Lazer olarak sac kesim büküm sektöründe lazer kesim, plazma kesim, oksijen kesim, giyotin kesim, abkant büküm, sac satışı, kaynak ve montaj hizmetleri vermekteyiz.

Ekol Lazer açık ve kapalı olmak üzere 1800m2 işyerinde son teknoloji cnc kesim ve büküm tezgahlarında sac, platina, dkp, hrp, galvanizli sac, paslanmaz sac aliminyum, pirinç titinyum yazı ve desen kesimlerini ekonomik, temiz bir şekilde yapar ve zamanında teslim eder.

Ekol lazer, müşterilerine göstermiş olduğu kaliteli hizmet samimiyet ve güvene dayalı iş birliği ,ekonomik çözümler ve zamanında yapılan teslimatla bütünleşmişizdir.

Tüm hizmetlerimizde toplam kalite yönetimi mantığına uygun olarak müşteri memnuyetini esas almışızdır. Hizmetimizden sonraki müşterilerimizin memnuniyeti bizim mutluluğumuz ve şevkimizdir. Şirket olarak her zaman felsefemiz uygun fiyat, kaliteli imalat, zamanında teslimat olup amacımız müşteri memnuniyetini arkamıza bir itici güç olarak alıp sektörde hak ettiğimiz yere gelmektir.

Firma özellikle lazer kesim hizmeti diğer rakiplerinden ayrılıyor hızlı termin süresi, fiyat, perfomans olarak ve teknik bakımdan diğer rakiplerine göre daha iyi hizmet sunuyor…

Daha fazla detay için :http://www.ekollazer.com/

 

Yazar Hakkında
Toplam 284 yazı
webwebi
webwebi
Webwebi, siz değerli okuyucusuna blog rehberliği yapabilmek adına 1 adım önden araştırıp bu bilgisi size sunan oluşumdur. işte o yüzden, web demeden webwebi (:
Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara