Samsung Katlanabilir Telefonunu Ne Zaman Tanıtacak?

Teknoloji dünyasındaki savaş şiddetlenerek devam ederken Samsung markası da bu savaşta ön cephede mücadele vermeye devam ediyor. Samsung bu aralar hummalı bir şekilde Samsung Galaxy S10 modeli üzerinde çalışmaya devam etse de bir yandan da katlanabilir cep telefonu Samsung Galaxy X modeli ile ilgili çalışmaları da eş zamanlı olarak yürütmeyi sürdürüyor. Peki, Samsung’dan katlanabilir telefon ne zaman gelecek, Samsung Galaxy X tanıtımı ne zaman yapılacak?

Samsung Galaxy X Ne Zaman Çıkacak?

Yeni cep android telefon u   hakkında pek çok spekülasyon bulunurken Samsung tarafından konu hakkında net bir açıklama yapılmaması da bu söylentilerin artarak devam etmesine neden oluyor. Ünlü markanın bu yaz katlanabilir OLED paneli için yeni bant açtığı söylentileri yayılırken firmanın ilk etapta 100 bin adet katlanabilir ekran üreteceği belirtiliyor. Yeni telefonun lansman ayağı ise 2019 yılında düzenlenecek olan CES 2019 organizasyonu içerisinde yapacak gibi görünüyor. Bu organizasyonun ardından Şubat 2019 içerisinde teknoloji tutkunlarının büyük bir merakla beklediği Samsung’dan katlanabilir telefon satışa sunulacak.

Yeni Modelde Esnek Pil Kullanılacak!

Akıllı cep telefonu kullanıcılarının en çok şikâyet ettikleri konuların başında yer alan hızlı pil tükenme sorununa karşılık Samsung yeni nesil cep telefonlarında 3.000 MAH ya da üretim sürecine bağlı olarak 6.000 MAH pil kullanacak. Yeni pillerin en büyük özelliği ise esnek pil teknolojisinin kullanılacak olması…

Android ile ilgili tüm uygulamalar için Android Uygulamalar Sayfamıza bekliyoruz

Yazar Hakkında
Toplam 284 yazı
webwebi
webwebi
Webwebi, siz değerli okuyucusuna blog rehberliği yapabilmek adına 1 adım önden araştırıp bu bilgisi size sunan oluşumdur. işte o yüzden, web demeden webwebi (:
Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara