En İyi Blender Seti Hangisi?

Kullanışlılığı ve birçok alanda tercih edilmesi sebeplerinden ötürü blenderlar artık bütün evlerde yer almaktadır. Bu anlamda üretim yapmakta olan birçok marka bulunmaktadır. Bu markaların üretmekte olduğu blenderların farklı özelleri vardır. Ancak en iyi blender seti hangisi diye sormakta olan kullanıcılar kendilerine uygun bir ürün satın almayı istemektedir. Bunun için ise alanında tecrübeli markaları tercih edebilirler.

AR1041 Arzum Blendart 1500 Multi Blender Seti Nar

Arzum markasının özel tasarım ürünlerinden olan bu blenderın 6 adet kesme bıçağı bulunmaktadır. Bu bıçaklar sayesinde istediğiniz ürünü büyük ya da küçük parçalar halinde dilimleyebilirsiniz. Bir de ısıya dayanıklı olduğu için blenderın içinde yüksek ısılı ürünler de koyabilirsiniz. Böylece sorunsuz şekilde istediğiniz ürünlerin parçalanması işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Bundan farklı olarak Arzum marka bu blender modelinde dondurulmuş gıdaları ve katı buz parçalarını da saniyeler içerisinde parçalayabilmeniz mümkündür.

Ürünün oldukça şık bir tasarımı vardır. Nar çiçeği renginde olması mutfağınızın dekorasyonuna da uyum gösterecektir. Bunun yanında blender aksesuarları da içerisinde set halinde kullanıcılara sunulmaktadır. Ayrıca 1500 Watt gücündeki motoruyla da içerisine atacağınız şeyleri istediğiniz şekilde ufak parçalara ayıracaktır. Set sayesinde 5 farklı işlemi bir arada yapabilirsiniz. Bunları saymak gerekirse rendeleme, doğrama, dilimleme, çırpma ve el blenderi işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.  1500 ml doğrayıcı hazne kapasitesi olan ürünün fiyatı 550-600 TL civarındadır. Fiyat aralıkları satışa sunulduğu yere göre değişkenlik gösterebilmektedir.

Tefal Masterblend 700W El Blender Seti

Çelik metalden yapılmış olan blender ayağı sayesinde sıcak yemeklerinizin soğumasını beklemenize gerek kalmadan burada sıvı haline getirebilirsiniz. Blenderın iç ve dış tarafındaki kavisli bıçak teknolojisi sayesinde içerisine koyduğunuz bütün ürünleri istediğiniz kıvama getirebilirsiniz. Bunun yanında blender setinin temizlenmesi de bir hayli kolaydır. Hızlı çıkarabilen aparatları sayesinde ilgili parçalarını bulaşık makinesinde temizleyebilirsiniz. Başta blender ve çırpma ucu olmak üzere doğrayıcı bıçaklarını ve karıştırma haznesini yıkayıp pırıl pırıl bir hale getirebilirsiniz. Bu arada blenderınızın mikser ucunu pastalarınız ve kekleriniz içinde kullanabilirsiniz. Paslanmaz çelik çift uçlar sayesinde pasta ve kek kalıplarınızı buna göre oluşturabilirsiniz. Ürünün fiyatı 300-350 TL arasında değişmektedir.

Braun Multiquick 785 Patisserie 750W Siyah Blender Seti

Ürün, EasyClick patentli tasarıma sahiptir. Bundan dolayı blender seti tavsiye kategorisinde yer almaktadır. Özellik sayesinde blender ek parçaları tek bir dokunuşla çıkarılabilmektedir. Bunun yanında 750 Watt olacak şekilde motoru bulunmaktadır. Kompakt ve şık tasarımıyla siyahın buluştuğu bu blender modeli iki el için de uygun olarak tasarlanmıştır. Rahat bir şekilde kullanılabilmektedir. Bundan farklı olarak güçlü motoru sayesinde ufak parçalara getirilmesi zor olan besinleri de rahatlıkla ufaltabilirsiniz. Buna ek olarak 600 ml karıştırma kabı da size verilmektedir. Kabın içerisinde herhangi bir kimyasal bileşen bulunmamaktadır. Ayrıca içerisine koyacağınız şeyleri ölçebilmeniz adına işaretler de kabın kenarına çizgilerle işaretlenmiştir. Ürünün fiyat aralıkları 550-600 TL arasında değişmektedir. Bununla birlikte kredi kartına taksit seçenekleri de sunulmaktadır. Dünyanın Smart Speed teknolojisine sahip ilk el blenderi olan bu ürüne uygun fiyatlardan kavuşabilirsiniz. Böylece parçalama, dilimleme, çırpma gibi işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Yazar Hakkında
Toplam 284 yazı
webwebi
webwebi
Webwebi, siz değerli okuyucusuna blog rehberliği yapabilmek adına 1 adım önden araştırıp bu bilgisi size sunan oluşumdur. işte o yüzden, web demeden webwebi (:
Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara