Fakir Servis İstanbul

Bir Alman markası olan Fakir, yıllardır elektrikli alet sektörünün öncü firmalarındandır. Özellikle elektrikli ev aletleri konusunda ürünler sunan Fakir, bu konuda geniş bir yelpazeye sahiptir. Küçük ev aletlerinden büyük ev aletlerine çok çeşitli seçenekler mevcuttur. Kişisel bakım cihazlarından ütülere, süpürgelere kadar ürünler satışa sunulmakta ve kullanıcılarla buluşturulmaktadır.

Fakir, mutfak grubu, ısıtıcılar, ütüler, süpürgeler, hava nemlendiriciler, şofbenler, buharlı temizleyiciler, hava temizleyiciler, kişisel bakım ürünleri, vantilatörler, nem alma cihazları ve aksesuarlar olarak bu kategorilerde ürünlerini sınıflandırmıştır. Her şehirde ürünlerini satışa sunmakta ve müşterilerinin memnuniyetine son derece önem vermektedir. Bu ürünler çeşitli nedenlere bağlı olarak bozulabilir veya bakım gerektirebilir. Bu nedenle her şehirde yetkili servisler mevcuttur. Bu servisler ürünleri tamir ederek en kısa sürede teslim etmektedirler.

Fakir Servis İstanbul’da birden fazla şubesi ile kullanıcılara kolaylıklar sağlamaktadır. Kullanıcılar bozulan ürünlerini en yakın servise götürerek veya iletişime geçerek tamir ettirebilirler. Fakir Servis Beykoz şubesi bu bölgede oturanlara da kolaylık sunuyor. Alanında uzman çalışanlar ürünleri en iyi şekilde tamir ediyor ve en kısa sürede teslim ediyorlar. Çalışanlar Fakir ürünleri üzerinde yıllarca tecrübeli oldukları için ürünler kısa sürede tamir edilmiş oluyor.
Fakir servis İstanbul şehrinde olduğu gibi birçok şehirde bulunmaktadır. Bazı şehirlerde birden çok fazla yerde bulunmakta ve kullanıcılara kolaylıkla ulaşmaktadır. Kaliteli hizmet anlayışı ile çalışmalarını devam ettirmektedir.

Yazar Hakkında
Toplam 269 yazı
webwebi
webwebi
Webwebi, siz değerli okuyucusuna blog rehberliği yapabilmek adına 1 adım önden araştırıp bu bilgisi size sunan oluşumdur. işte o yüzden, web demeden webwebi (:
Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara