Google SEO Uzmanı : Barış Dayak

Merhabalar, öncelikle şunu belirtelim ki seo’ya başlamak için doğru yerdesiniz. Bu makalemiz tam size göre!

SEO, ingilizce “Search Engine Optimization” kelimesinin kısaltılmış halidir ve Türkçe karşılığı olarak Arama motoru optimizasyonu anlamına gelmektedir. Herkesin anlayacağı dilden ise İNTERNETTE BULUNABİLİR olmak denebilir. Günümüzde her alanda, sektörde binlerce site var bu sitelerden sizin sitenizi ayıran şey nedir ? potansiyel müşterinizin böyle büyük bir havuzdan sizi bulmasının bir kaç yolu var, bunların başında REKLAM ve SEO geliyor.

Potansiyel müşterilerin aradıkları kelimeler doğrultusunda sıralanan sitelerde ya reklam bütçesiyle üst sıralarda reklam verenler ile rekabet edeceksiniz veya potansiyel müşterilerinizin aradıkları kelimlerin analizlerini yapan bu kelimelerde sizin site değerinizi arttıran ve sitenizi google da ilk sayfaya taşıyan Google SEO Uzmanı ile çalışacaksınız.

Bize göre bunlardan hangisi daha makul derseniz, SEO deriz. Çünkü reklam bütçelemesi daha maliyetli ve insanlar genellikler reklam tıklamaktan ziyade organik gelişen sıralamadan aradıklarını bulmaya çalışıyorlar. Milletçe reklamlara karşı bir antipatimiz var da diyebiliriz.

Google seo uzmanı ‘ndan alacağınız danışmanlık ile sitenize güç katmaya hazır mısınız?

Ama size son bir uyarımız olsun; Birkaç sene önce sadece  ilgililerin daha doğrusu web dünyası ile doğrudan ilgililerin bildiği seo’yu günümüzde interneti kullanıpta bilmeyen kalmadı. Tabi hal böyle olunca ilgili ilgisiz herkesin ticari kapısı da oldu. Niye böyle diyoruz, çünkü çok ciddi bir ticari pazara dönüşen seo, dijital pazarlamada başrolü oynuyor desek yanlış olmaz. O yüzden seo danışmanınızı seçerken seçici davranmalısınız, doğru seo sitenizi zirveye taşıyacağı gibi yanlış seo’da sitenizi uçuruma sürükleyecektir.

Yıllardır bu alanda hizmet veren Google seo uzmanı , Barış Dayak’tan bu alanda hizmet alabilirsiniz. Hatta ve hatta sosyal medya hesap yönetiminizden, web site tasarımınıza kadar dijital dünyanın tamamında hizmetinizi tek bir noktadan alabilir siniz.

Yazar Hakkında
Toplam 278 yazı
webwebi
webwebi
Webwebi, siz değerli okuyucusuna blog rehberliği yapabilmek adına 1 adım önden araştırıp bu bilgisi size sunan oluşumdur. işte o yüzden, web demeden webwebi (:
Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara