Web Tasarım Uzmanı : Barış Dayak

Dijitalleşen dünyada yeriniz hazır mı ? Önceleri basit 3-5 sayfalık siteler, sonra hareketli java uygulamalı siteler derken günümüzde dinamik, her ortama uyumlu web siteleri. Siz hangi kategoridesiniz ?

Günümüzde akıllı telefon kullanmayan kişi neredeyse kalmadı, kendinizden ve çevrenizden şöyle bir düşünün, kendiniz de dahil olmak üzere internet ile yaşıyoruz diyebiliriz. Alacağımız şey her ne olursa olsun onu ya almak için ya da internetten almayacağımız kesin bile olsa onu internetten bir sorgularız. Sorgulandığınızda potansiyel müşterinize nasıl bir yüzle çıkıyorsunuz ?

Web siteleri artık içine bir vakit verileri gir sonra siteyi unut devrini çoktan geçti. Eğer dijital dünyada sağlam bir yerim olsun diyorsanız internet siteniz için bir web tasarım uzmanı ile çalışmanız şart. Günümüz internet siteleri için olmazsa olmazları bilip sitenizi ayağa kaldıracak bir web tasarım uzmanı ile internetteki gücünüzü arttırarak pazarlama alanında en ucuz reklamınızı yapmış olacağınızdan şüpheniz olmasın.

Web tasarım uzmanı seçerken, işindeki tecrübesine, geçmiş çalışmalarına, siteniz için grafik tasarımından sosyal medya hesaplarınıza kadar tam destek verecek birini bulmanız çok önemli. Dijital kanallarınızın komple birbiri ile bağlantılı olması sizi dijital ortamda güçlü kılacaktır.

Web tasarım uzmanınız ile muhakkak konuşmanız gereken konular, responsive yani bulunduğu ortam ekranına, mobil telefonlara uyumlu web sitesi anlamına geliyor ve google tarafından önemsenen bir özelliktir.

Daha sonrasında SSL li bir web sitesi, yine yakın zamanda google tarafından duyrulan bir özellik… ki güvenlik önemli, web sitenizin muhakkak SSL belgesi olsunç

Site açılış hızı, yavaş bir siteden kimse hoşlanmaz. Özellikle site hızına dikkat etmelisiniz.

“Özel tasarım” dan şaşmayın. Sizin işiniz size özeldir, işinizi en iyi şekilde tarif edeceğiniz bir tasarıma gidin. Hazır ve ucuz şablonlar uğraşmamanızı tavsiye ederiz.

İyi bir web tasarım uzmanının zaten kendi yapacağı şeylerdir bunlar ancak yine de siz bu 4 önemli başlığın önemini biliniz ve siteniz için uygulanabilir olduğunu baştan görüşmenizi tavsiye ederiz.

Yazar Hakkında
Toplam 284 yazı
webwebi
webwebi
Webwebi, siz değerli okuyucusuna blog rehberliği yapabilmek adına 1 adım önden araştırıp bu bilgisi size sunan oluşumdur. işte o yüzden, web demeden webwebi (:
Yorumlar (1 Yorum)
Mehmet Cengiz
Mehmet Cengiz Yanıtla
- 00:19

Seninle bir kaç yıl önce tanışmıştık Barış Dayak.
tesadüfe bak burada gördüm yazını 🙂

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara