instagram zoom özelliği

Dün yapılan bir paylaşım ile instagram kullanıcılarına fotoğraf ve videoları yakınlaştırmalarına imkan veren Zoom özelliğini duyurdu. Geçtiğimiz aylarda hem android hemde ios cihazlar için tasarımsal olarak tepeden tırnağa yenilenen hatta logosunu dahil değiştiren instagram, bu seferde kullanıcılarının isteklerine ve ihtiyaçlarına cevapsız kalmayarak fotoğrafları daha detaylı incelemesini sağlayacak yakınlaştırma özelliğini devreye almış oldu.

Geçtiğimiz haftalarda ayrıca instagram Stories ile Snapchat’e benzer bir paylaşım tipiyle snapchat’e rakip olan Instagram, bu son özelliğiyle daha önce geliştirdiği fotoğraf kalitesi ve çözünürlük güncellemelerinin bir başka artısını kullanıcılara yaşatmış olacak. Şimdilik sadece iOS kullanıcıları için gelen güncelleme ile birlikte zoom özelliği apple kullanıcıları tarafından denenebiliyor. Instagram’ın kendi sayfasından yaptığı paylaşıma göre aynı özellik gelecek haftalarda Android kullanıcıları için de aktif hale gelecek.

Aşağıda göreceğiniz paylaşım ile instagram bu durumu kullanıcılarına; fotoğraf ve videoları yakınlaştırmak ve üzerinde keşfetmek için zoom yaparak çok güzel bir yavrunun gülümsemesini veya arkadaşınızın yeni gömleğinin detaylarını daha iyi görebilirsiniz şeklinde heyecanlı bir açıklama ile duyurdu.

 

Yazar Hakkında
Toplam 284 yazı
webwebi
webwebi
Webwebi, siz değerli okuyucusuna blog rehberliği yapabilmek adına 1 adım önden araştırıp bu bilgisi size sunan oluşumdur. işte o yüzden, web demeden webwebi (:
Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara