İstanbul su kaçağı bulma firmaları

İstanbul su kaçağı bulma firmaları arayışınızda il genelinde kameralı sistem cihazlarla daire tesisatında su kaçağı yerini tespit ve tamiri işlerini yapıyoruz. Su kaçağı bulma bizim işimiz Avrupa ve Anadolu yakasında bulunan şubelerimizi arayabilirsiniz.

İstanbul su kaçağı bulma firmaları

olarak üst kattan komşudan daireme su akıyor, su sızıntısı var, banyoma su sızıyor, tavan akması gibi sayısız sorunlarda bize ulaşabilirsiniz. Üst kattan tuvalet suyu akıyor ise üst kat komşunun tuvalet veya banyodaki diğer sıhhi tesisat içine kamera takılması ile bakılarak yeri bulunması kadar test pompası ile sistemde arıza olup olmadığını ölçme işlemleri yapılabilir. Küçük bir kapatıcı ilaç ile onarım mümkün olabilir. WC giderinden sızan su nedeni ile sürekli su sayacının ilerlemesi işletme açısından zararlı olabilir. Özel ses dedektörü ile nokta su kaçıran şebeke suyunu kırmadan ekiplerimiz bulabilir ve bunun varlığını daha öncesinden test pompası ile incelenerek cihaz açısından teyitlerini de alabiliriz.

Gömme rezervuar su kaçırıyor, tamiri nasıl yapılır, tuvalet rezervuarı arızası, şamandıra ayarı gibi sayısız işlemlerde yanınızdayız. Gömme rezervuar duvarın iç kısmına yerleştirilen temiz su haznesidir. Küçük bir tuş ile sistemdeki suyun klozete akması sağlanır. Gömme rezervuar su kaçağı olan duvarda su akıntısı meydana gelebilir. Rezervuar döşenmiş duvarın içindeki sızıntılar betonun iç kısımlarına aktığı gibi alt katlara doğru bile ulaşabilir. Tuvalet kullanılmasa bile su sesleri sürekli gelir ve dikkatinizi çekebilir. Buna benzer farklı belirtiler bile olsa bile ulaşmanızı öneriyoruz. Biz alakalı su tesisatı için mekanik test pompası ile basıncının ne olduğuna bakarız. Sabitlediğimiz bar basıncının o andan itibaren azalma eğiliminde mi yoksa sabit mi kalıyor ona bakarız. Örneğin 6 bar basıncında izleme yapmaya başlamışsak yavaşça azalıyorsa küçük damlama vardır. Eğer daha hızlı su tesisat bar basıncı azalıyor ise bu durumda tazyikli su çıkışı olabilir. Belki rezervuara su besleyen su borusunda delinme olabilir. O noktalarda ses dedektörü ile inceleme yapılmasından yeri bulunur ve su tesisatında onarım yapılırken, rezervuar sistemlerini de araştırarak ilgili parçaların kontrol edilmesi ve onarımı işlemlerinde de desteğimiz vardır.

Banyo pis su tesisat kaçağı ve banyodan pis su damlaması gibi durumlarda direkt konu atık sistemlerine yönelik olduğu için kamera takarak inceleme yaparız. Meydana gelen tahribatın yerini saptarız. Yoğun su eklemesi yaparak akan kısmı net şekilde görürüz. Onarılacak türde ise kimyasal ilaç ekleyerek durumu düzeltme imkanımız olduğu gibi o noktada matkap ile yalnızca delinen ve devamlı su akıtan banyo gider tesisatında onarım da yapabiliriz.
Kaynak :

http://www.sukacagibulma.biz

Yazar Hakkında
Toplam 280 yazı
Ertugrul
Ertugrul
Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara