Kadın Günlük Spor Ayakkabılar İle Rahat Bir Gün Geçirin

Firma H. Ahmet İnceişçi tarafından Bursa Karacabey ilçesinde 1925 yılında İnceişçi Ayakkabıcılık olarak kurulmuştur. Firma büyüyerek günümüze kadar gelmiş İnceişçi Ve Aymood ayakkabı adıyla 4 şube ile Bursa’nın Karacabey ve Mustafakemalpaşa ilçelerinde hizmet vermeye devam etmektedir. Firma çeşitli kategorilerde ayakkabı ürünleri üretiyor. Bu kategorilerden bazıları şunlardır; kadın ayakkabıları, erkek ayakkabıları, bebek ayakkabıları, çocuk ayakkabıları, kadın spor ayakkabı ve garson model ayakkabıları üretimini ve satışını yapıyorlar. Ayakkabılar dışında firma aynı zamanda günlük çanta ve sırt çantası satışı da yapıyor.

Kadın Ayakkabıları

Firma kurulduğu günden beri çeşitli türlerde kadın ayakkabısı üretiyor. Üretilen kadın ayakkabısı türleri arasında günlük ayakkabı, bot, topuklu ayakkabı, babet, sandalet, spor, terlik, panduf ve kadın günlük spor ayakkabı gibi türlerde ayakkabılar bulunuyor. Bu ürünlerin çeşitli renklerde ve markalarda çeşitleri de bulunuyor. Müşteriler siteye girdiğinde kadın ayakkabıları kategorisine tıkladıklarında ayakkabı türleri listeleniyor. Bu türlerden istediklerini inceleme şansına sahip oluyorlar. Ürünlerin sayfalarında ürüne ait teknik özellikler, ödeme seçenekleri, numaraları ve renkleri listeleniyor. Size uygun olanı seçebiliyorsunuz.

Üstelik firma ücretsiz kargo seçeneği ve taksit seçeneği ile müşterilere uygun fiyatlarda ürünlerin satışını yapıyorlar. Satışı yapılan kadın ayakkabısı modelleri için örnekler şunlardır; bağcıklı fermuarlı bayan bot, düztaban topuklu ayakkabı, yarı lastikli bayan ayakkabı, tüllü bayan babet​​​​​​, önü delikli bayan sandalet, bilek bağlı bayan topuklu ayakkabı, günlük spor ayakkabı ve tavşanlı panduf gibi modellerdir. İstediğiniz renk ve türdeki ayakkabılardan uygun fiyata satın alarak şıklığınızı tamamlayabiliyorsunuz.

Erkek Ayakkabıları

Aymood firması erkeklerin şıklığını ve rahatını da düşünerek onlar için kaliteli ayakkabıları üretiyorlar. Deneyimli ekipleri ve teknolojik makineleri ile üretim sağlıyorlar. Erkek ayakkabıları içinde de çeşitli türler bulunuyor. İsterseniz klasik, spor, futbol, sandalet, babet, özel yapım ve bot gibi ayakkabı türlerinden istediğinizi sipariş edebiliyorsunuz. Bu ürünlerin her birisi de çeşitli marka ve renklerde bulunuyor. Bunlardan bazıları bağcıklı erkek ayakkabı, knt bağcıklı fermuarlı bot, knt keya erkek spor ayakkabı, püsküllü erkek ayakkabı ve fiyonklu erkek ayakkabı gibi ürünlerdir. Bu ürünlerinde çeşitli renkleri ve özellikleri sayfalarında yer alıyor. Bu bilgileri inceleyerek size uygun ayakkabıya uygun fiyatlarda sahip olabiliyorsunuz. İsterseniz taksitli olarak da satın alabiliyorsunuz.

Bebek Ayakkabıları

Bebeğiniz için ayakkabı satın almak istiyorsanız Aymood firmasını tercih edebilirsiniz. Bebekleriniz için en güzel modelleri sizler için satışa sunuyorlar. Onlar için en güzel modelleri seçip sipariş edebilirsiniz. Bebek ayakkabı modelleri arasında yanı püsküllü bot, cırtlı spor ayakkabı, fiyonklu cırt bebe babet, çift cırtlı sandalet, yaprak çiçekli sandalet, ışıklı bebe sandalet, lastikli spor ayakkabı ve spor patik ayakkabı gibi modeller bulunuyor. Bebeğinizin ayak numarasına göre istediğinizi sipariş edip kullanmaya başlayabilirsiniz.

Çanta

Firma ayakkabılar dışında kişiler için sırt çantası ve günlük çanta satışını da uygun fiyata yapıyor. İstediğiniz çantalarını satın alabiliyorsunuz. İsterseniz ayakkabınız ile uyumlu çanta da tercih edebiliyorsunuz. Firmanın satışını yaptığı çanta modellerinden bazıları şunlardır; tokalı abiye çanta, günlük çanta, okul çantası, sırt çantası ve gümüş günlük çanta gibi ürünlerdir. Firmanın bu eşsiz ürünlerine uygun fiyatlarla sahip olabilir ücretsiz kargo ile kısa sürede elinize ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Aymood ayakkabıları kullanmak için firmanın internet sitesine girip sipariş vermeniz yeterli olacaktır.

Kaynak : Aymood.com

Yazar Hakkında
Toplam 284 yazı
webwebi
webwebi
Webwebi, siz değerli okuyucusuna blog rehberliği yapabilmek adına 1 adım önden araştırıp bu bilgisi size sunan oluşumdur. işte o yüzden, web demeden webwebi (:
Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara