Karadeniz turu planlayanların dikkatine!

giresun-oto-kiralamaMerhaba, yolunuz hiç Karadeniz’e düştü mü bilmiyorum ama yeşil ile mavinin eşsiz buluşması olan Karadeniz’e seyahat planlarınız varsa hiç durmayın derim. Özellikle Trabzon – Rize – Artvin illeri yeşilin kat kat yükseldiği bölgelerdir.

Peki, Karadeniz güzel de yollar mı uzak? Zamanında alacağınız uygun biletler sonrasında hava yolunu kullanabilirsiniz. Bildiğiniz üzere Trabzon’da havaalanı mevcut. Ayrıca bu yıl açılışı yapılan Ordu – Giresun havaalanı da hizmete girmiş durumda. Ve diyelim ucuz bileti de buldunuz işte ondan sonra başlasın tatil…

Gezecek o kadar yer var ki Google’a da sorsanız size epeyce bir liste sıralar tabi bu yollar yürü yürü de bitmez işte bu durumu da aşmanın yolu Trabzon Havalimanı araç kiralama konusunda alanında uzman ve kurumsal bir firma olan Sartes Rent A Car ‘dan hizmet almanız  faydanıza olacaktır.

Araç kiralama konusunda Sartes, 1998 yılından beri gelen tecrübesi ile araç kiralama sektörünü yakından takip ediyor. Uzun yıllardır Trabzon ve çevre illerinde (Ordu, Giresun, Samsun, Rize ve Artvin) araç kiralama hizmetini profesyonel bir şekilde sizlere sunuyor. Bu da demek oluyor ki uçak bileti bakarken Ordu – Giresun havaalanı biletleri daha mı ucuz dert etmeyin Sartes Rent a Car Trabzon oto kiralama firması olmakla birlikte ORGİ Havaalanında da hizmet vermektedir.

Yazar Hakkında
Toplam 280 yazı
Ertugrul
Ertugrul
Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara