Kurumsal Araç Kiralama Yaparken Nelere Dikkat Edilmesi Gerekir?

Günümüzde araç kiralama, hemen herkesin belli zamanlarda ihtiyacı olan bir durumdur. Aracı olanlar da bazı durumlarda araç kiralamaya ihtiyaç duyar.

Araç kiralamaya kesin karar verdiyseniz öncelikle kurumsal bir firmadan hizmet almalısınız. Bireysel olarak hizmet alırsanız çıkan bazı sorunlarda ekstra ücret ödemeniz gerekebilir. Kurumsal firmalardan araç kiralama hizmeti alarak daha güvende olursunuz.

Bursa’da bulunan bursa günlük araç kiralama Contact Rent A Car firması Şentürk Otomotiv bünyesinde kurulmuş olan ve profesyonel hizmet sunan bir firmadır. 1500 araçlık park yeri ve 1000’den fazla mutlu müşteriyle yoluna devam etmektedir. Üstün hizmet, zengin araç filosu ile siz de aracınızı firmamızdan kiralayabilirsiniz.  Kurumsal araç kirama yaparken şu hususlara dikkat edilmedir:

 • Öncelikle ihatacınıza uygun bir araç seçmelisiniz. Sitemiz üzerinden araçların detaylı özelliklerini teknik özelliklerine ve kiralama koşullarına ulaşabilirsiniz. Bunları dikkatli inceleyerek size uygun aracı kolayca seçebilirsiniz. Ardından bize ulaşarak rezervasyon yaptırmalısınız. Aracınızı günlük araç kiralama bursa Bursa Osmangazi, Nilüfer ve havaalanı bölgelerinden kolayca teslim alabilirsiniz.
 • Rezervasyon sırasında kredi kartı veya havale ödeme yöntemlerini seçerseniz aracınız % 5 daha indirimli, olarak kiralayabilirsiniz.
 • Kiralamak için ofise gelirken ehliyet, kimlik ve kredi kartınız yanınızda olmalıdır. Başkasının kredi kartıyla taç kiralama işlemi yapılmaz. Çünkü kredi kartındaki bilgilerle sürücü bilgisinin aynı olması gerekmektedir.
 • Contact Rent A Car misafirlerine ön ödem olmadan rezervasyon imkânı sunmaktadır. Bu nedenle dilediğiniz zaman rezervasyonu iptal edebilirsiniz.
 • Aracınızı istediğiniz ofisten teslim almaya gelirken teslim saatini ve dakikasını kontrol etmelisiniz. Ayrıca aracın kilometresini ve bir kusur olup olmadığını da kontrol etmelisiniz. Herhangi bir hata veya kusur tespit ederseniz mutlaka yetkili kişiye bildirmelisiniz. Yetkili kişi anında hızlı destek sağlar.

Araç Kiralama İşleminde Kilometre Sınır Var Mıdır?

 • Aracın yolda bir arıza yapması durumunda bizimle iletişime geçmelisiniz. Yerine yeni bir araç hemen gönderilmektir.
 • Araç kiralama bursa araç kiralama esnasında 7 güne kadar olan kiralama işlemlerinde kilometre sınırı 200 km olarak belirlenmiştir. 7 gün üstü araç kiralama işlemlerinde ise kilometre sınırı 300 km olup aylık olarak 4000 km ile sınırlandırılmıştır. Uygun bedeller ödeyerek daha fazla kilometre satın alabilirsiniz.
 • Araç kiralama işlemleri aracın marka veya modeline göre değil müsaittik durumuna bağlı olarak yapılmaktadır. Misafirimizin istediği araç yoksa onun bir üst modeli ekstra fiyat farkı olmadan da temin edilecektir.
 • Aracın teslim saatinde gecikme olması durumlarında misafirlerimizin Call center hattımızı arayarak bilgi vermeleri rica olunur.
 • Kiralama sözleşmesi aracı kiralayan kişi ile yapılır.
 • Araçları kullanırken TC kimlik numaranıza yazıla bir ceza varsa bunu siz ödersiniz.
 • Kiraladığınız araçlar ile yurtdışına seyahat etme imkânı bulunmamaktadır.

Yazar Hakkında
Toplam 284 yazı
webwebi
webwebi
Webwebi, siz değerli okuyucusuna blog rehberliği yapabilmek adına 1 adım önden araştırıp bu bilgisi size sunan oluşumdur. işte o yüzden, web demeden webwebi (:
Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara