Onlinemağaza ile internetten para kazanmak

E ticaret ile internetten para kazanmaya hazır mısınız ? 

Ben nasıl ürün tedarik edeyim, hangi ürünleri satayım diye düşünmenize gerek olmayacak bir platforma hazır mısınız. onlinemagaza.com ile e ticaret üzerinden sadece sitenizin reklamını yaparak gelir elde edebilirsiniz.

İnternet üzerinden para kazanmak noktasında bir çok sistem mevcut bunlardan bir çoğunu ” internetten para kazan” kategorisinden webwebi aracılığı ile de öğrenebilirsiniz. Ancak onlinemagaza.com size hazır e ticaret yazılımının da ötesinde her şeyi ile hazır bir altyapı sunup sadece tanıtım işini size bırakmış oluyor. Sitenizi eşinize dostunuza sosyal medyayı da arkanıza alarak tanıtım yapıp rahat bir şekilde para kazanabilirsiniz.

Evet yanlış duymadınız, ürün tedarik etmesi, ürünün hazırlanıp kargoya verilmesinden faturalanmasına kadar tüm işçilik ve hazırlıklar onlinemagaza.com tarafından yapılıyor. Siz sadece cüzi miktarda yatırım ile yıllık ücret karşılığında bu altyapıya sahip olabileceksiniz.

Onlinemagaza.com ‘da 3 farklı paket mevcut ve paketlerin özelliklerini inceleyerek hedefinize ve bütçenize uygun paketi satın alabilirsiniz. Paket fiyatları 949 – 1.499 – 2.499 şeklinde ve kredi kartına 9 taksite kadar bu fiyatlar üzerinden satın alabilirsiniz. Bu ücretler ilk yıl fiyatları olup sonraki yıllarda yenileme ücreti kdv dahil 149 TL dir. Paketleri incelemek için ; onlinemagaza.com/e-ticaret-paketleri bağlantısını ziyaret edebilirsiniz.

Yazar Hakkında
Toplam 278 yazı
webwebi
webwebi
Webwebi, siz değerli okuyucusuna blog rehberliği yapabilmek adına 1 adım önden araştırıp bu bilgisi size sunan oluşumdur. işte o yüzden, web demeden webwebi (:
Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara