Para kazanma yöntemleri

Para kazanma yöntemleri nden biri olan online satış ortaklığı, kulağa pek tanıdık gelmese’ de oldukça karlı ve bir o kadar yüksek pasif gelire sahip olan bir meslek, evet dediğim gibi bu yöntemi kullanan kişiler bu sistemi mesleğe çevirmiş olup değirmen mantığında otomatik bir şekilde para kazanılabilir anlamına geliyor.

Çoğu kişi bu yöntemi yurt – dışında kullanıyor. Türkiye’de ise bu durum ne yazık ki aynı değil Ancak kazanan ve gelirini otomatikleştirmiş kişiler mevcut. Peki satış ortaklığı nedir ?

Satış ortaklığı bir ürün veya hizmetin adı üstüne ortak olarak alıcının aldıktan sonra ki kazancın bölünmüş halidir. Yani şunu demek istiyorum Ürünün yapımcısı zaten var fakat satışlarını artırabilmesi için online satış ortaklarına ihtiyacı var bu nedenle satılan üründen komisyon dediğimiz ( Komisyon Oranları Genellikle %50 – % 70 ) Civarında oluyor ve hem satış ortağı kazanıyor hemde onun yapımcısı iki taraf’ta sorunsuz bir şekilde ödemelerini alıyorlar.

Fakat Satış ortaklığının iyi bir avantajı var ki oda teknik anlam’ da ürünün kargo su veya diğer teknik detaylarla uğraşmıyor. Üstelik herhangi bir yaş kısıtlaması bile yok 7’den 70’e bilinçli ve disiplinli kişiler bu işi yapabilmekte. Para kazanmanın yolundaki serüvenimiz bu adımlardan geçmekte.

Çevremize baktığımız’ da şunu çok iyi görüyoruz ki Sosyal medya ve Teknoloji Hayatımıza kadar girdi ve kulağa ne kadar kötü gelse’ de bunu fırsata ve paraya çevirmenin sadece bizim elimizde olduğunu bilmeliyiz. İnstagram, Facebook, Twiteer, Google, Bu saydığım Dev teknoloji markalarının hepsinin bir kendine özel kitlesi var ve bizde bunlardan birini seçerek ek iş daha sonrasında versiyon atlayarak başarılı bir internet girişimcisi olabiliriz.

Yazar Hakkında
Toplam 280 yazı
Ertugrul
Ertugrul
Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara