Pati Palace İstinye ve Bağlar Veteriner Hizmetleri İncelemesi

Pati Palace yıllardır veterinerlik alanında sahip olduğu yüksek tecrübeyi kullanarak hayvan doktorlarımızın tedavilerinde en iyi çözümleri siz hayvan severlere sunarak hizmet vermektedir.

Veteriner hekim Mehmet Çiftçi öncülüğünde hizmet veren Pati Palace veteriner hizmetleri geniş veteriner ve sağlık ekibi kadrosuyla layık olduğunuz kaliteli hizmetleri almanızda siz hayvan severlere önemli imkânlar sunmaktadır.

İstanbul büyük ve kalabalık bir şehir. Ulaşımın bu denli büyük bir sorun teşkil ettiği İstanbul’da hayvan dostlarımızın acil müdahaleye olan ihtiyaç durumları karşı konulamaz bir gerçektir. İşte tam da bu noktada siz hayvan dostlarına hızlı hizmet vermek amacıyla Sarıyer ilçesine bağlı İstinye veteriner hizmetleri Pati Palace hayvan hastanesi şubesi sevimli dostlarımız hayvanlara kapılarını açmaktadır.

İstanbul’un en kalabalık ilçesi Bağcılar semti insan yoğunluğu kadar sokakta ve ya evde yaşayan hayvan dostlarımızın sayılarıyla da ön sıralarda yer almaktadır. Pati Palace veteriner hizmetleri İstanbul geneline yaymış olduğu şube ağıyla ulaşım zorluğu yaşamadan sevimli hayvan dostlarımızın bulundukları bölgelerde zaman kaybetmeksizin hizmet almasını amaç edinmektedir.

İşte tam da bu amaç doğrultusunda hizmet veren Pati Palace Bağlar veteriner ve Yeniköy veteriner hizmetleri uyguladığı acil müdahaleler sayesinde yolda geçirilecek önemli vakitleri hayvanların tekrar hayata tutunması amacıyla kıymetli hale getirmektedir. Unutmayınız ki bazı ciddi yaralanmalar, aşırı kan kayıpları gibi durumlarda hızlı tedavi uygulanması çok değerlidir.

Pati Palace veteriner hizmetleri İstanbul genelinde yer alan birçok şubesinde aynı kurumsal yapı ve aynı teknolojik imkânlar doğrultusunda hizmet verir. Pati Palace Veteriner hizmetleri veren şubelerimizin birbirinden tek farkı hizmet verdikleri yerlerdir.

Pati Palace veteriner hizmetlerinde ön plana çıkan tedavi uygulamalarımız hakkında sizlere bilgiler sunacağız. Pati Palace veteriner hizmetleri olarak değerli dostlarımız hayvanlara deri altlarına özel enjektör yardımıyla mikroçip yerleştirmesi hizmetini sunmaktayız.

Uyguladığımız mikro çipler bağ doku uyumlu olduğu için hemen deri altına yerleşerek hayvan dostumuzun yaşamı boyunca rahatsızlık hissetmesini imkân tanımamaktadır.

Pati Palace veteriner hizmetleri olarak hayvan dostlarımıza rutin aşı programları uygulanmaktadır. Aşı programlarının uygulanması sırasında hasta kayıtlarında kullanıldığımız program sayesinde aşı zamanı gelen hayvanların sahiplerine aşı zamanı hakkında telefon ile bilgi hatırlatması yapılmaktadır. Aşı çeşitliliğimiz içerisinde değişik türler için gerek duyulan ithal aşılarda yer almaktadır.

Pati Palace veteriner hizmetleri olarak genel olarak kedi, köpek, kafes kuşları, tavşanlar başta olmak üzere birçok hayvan dostumuza genel bir kontrol anlamında check hizmeti sunmaktayız. Özellikle cins açısından belirli bir yaşın üzerinde olan hayvan dostlarımız için büyük öneme sahip olan check up uygulamaları sahip olduğumuz teknolojik cihazlar neticesinde uygulanmaktadır.

Pati Palace veterinerlik olarak tecrübeli veteriner kadromuzla uygulamış olduğumuz tedavi çeşitleri, randevu saatlerimiz hakkında detaylı bilgi almak isterseniz https://patipalace.com/  internet sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Yazar Hakkında
Toplam 284 yazı
webwebi
webwebi
Webwebi, siz değerli okuyucusuna blog rehberliği yapabilmek adına 1 adım önden araştırıp bu bilgisi size sunan oluşumdur. işte o yüzden, web demeden webwebi (:
Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara