Su Kaçağı kırmadan cihazlarla bulunuyo

Su Kaçağı kırmadan cihazlarla bulunuyor personellerimiz evlerdeki farklı bölgelere döşenmiş ve üzeri fayans, beton parçaları ile örtülmüş ne kadar gider hattı varsa onları tamamen incelemek ve sorunları bulmak amacıyla sizlere yardımcı olmak istiyor.

Cihazla su kaçağı bulma ile yapabileceğimiz bazı analizleri sizlerle paylaşalım. Teknisyenlerimiz içi sakal ve saç artıkları ile dolan lavaboların bir vakitten sonra etrafa su basması, içindeki suların dışarıya geçmesi gibi durumlarda ıslanan ve görebileceğiniz türdeki sızıntılardan, duvar içlerindeki vakalara kadar hepsi için yardımcı olmaktadır. Amaç tam olarak yerlerini şaşmadan tespit etmek ve bina içi konumunu bulmaktır. O halde bunu yapabileceğimiz cihaz olan lavabo içine gönderebileceğimiz kameraları deneyebiliriz. Güçlükle sığmayacak ve hareket kabiliyeti olan sabit kablo ile göndereceğimiz için içine düşmeyecek ve ilerlemesi sırasında etrafı çizmeden zedelemeden bize görüntü verebilecek olan bu cihazlarımızla problemi çok geçmeden bulabiliriz. Genelde 15-30 dakika gibi zamanda gerek lavabodan su akmasını sağlayarak gerekse önemli bir boyutta parça kırılması varsa hemen kamera görüntüleri ile anlaşılabilir.

Su Kaçağı kırmadan cihazlarla bulunuyor ile sizleri çelişkiye düşürecek sonuçlar üretmiyoruz. Parça değişim süreci biter bitmez, lavaboda ilgili bölgeler tekrar sızdırıyor mu diye kontrol edeceğiz. İsterseniz sizlerde o anları takip edebilirsiniz. Problemi bitirmek ve tekrar hayatınıza girmesini engellemek için firmamızla iletişime geçmenizi rica ediyoruz. Ayrıca hiçbir şekilde ne bir ıslaklık ne de farklı bir belirti olmadığı halde su faturalarınız biraz fazla geliyorsa veya hava kalitesiz odalarda bozulmuşsa bizleri arayın veya sitemizi http://www.sukacaginasilbulunur.com/ ziyaret edin tüm tesisatları kontrol edebiliriz.

Yazar Hakkında
Toplam 280 yazı
Ertugrul
Ertugrul
Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara