Su Kaçağı Onarımı Profesyonel Ellerde

Su kaçağı onarımı profesyonel ellerde patlayan boruda tamir gerçekleştiren tesisatçıdır. Patlayan su borusunun tamirinde hata yapmadan üstün teknoloji içerikli cihazları kullanarak tadilata çok gerek olmadan yerlerini saptıyoruz. Hiçbir bilgimiz olmasa bile cihazdaki göstergeler, suyun sıçrama, duvar, fayans içinde çarpma anındaki sesleri ve oradaki dolaşımlardan hangisini su borusu sızıntılarına ait olduğunu ses dedektörü kullanan ekibimiz su kaçağı bulan tesisatçı hemen işaretleyecektir.

Su kaçağı onarımı tahmini değil kesin su kaçağı bulan firmalar arasındadır. Su sızıntısı yeniden başladı gibi problemlere karşı sizlere garanti süreleri veriyoruz. Banyo tavanından su damlıyor ve yüklü tadilat masrafı, ücreti ödemek istemiyorum diyorsanız kaça para sorusu için tarifeli rakamlarımızın olduğu çalışmaları öneriyoruz. Örneğin, patlak yapan küvet su borusu için o küvet giderine takılacak ve görüntüyü çekerek, bazı analizlerin de yapılması için kamera ile çalışmalara başlayabiliriz. Tıpkı tıkanma durumlarında açıcı robot kullandığımız gibi onarımlarda da ilaç veya o alanda küçük bölgeleri kapsayacak tadilat ile çatlak, delinme, patlak gibi durumlara tamamen son verebiliriz. Bulduğumuz sonuçları sizlere gösteriyor, maliyet çıkartıyor ve onayınız ile hemen başlıyor ve genelde birkaç saat içinde tamamlıyoruz.

Su kaçağı onarımı üst katlarda su kaçağı var sorunu ile ilgilenen firmadır. Bu her zaman tesisattan dolayı olmaz. Yoğun su akıyor olabilir fakat izolasyon problemi, apartmanın bir yerinde yoğun yağmur suyu birikmiş ve havalandırma boşluğu gibi yerden akıyor da olabilir. Araştırılarak, gözlenerek, nem makinesi ile taranarak, basınç testleri ile bakılarak tam olarak anlaşılması için bizi arayabilirsiniz.

Kaynak : http://sukacagi.repair/su-kacagi/

Yazar Hakkında
Toplam 280 yazı
Ertugrul
Ertugrul
Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara