Türkiyenin online rehberi: YellowPages

yellowpagesTürkiye’nin en kapsamlı ve gerçekten en işe yarar online rehberinden haberiniz var mı ? Tabi ki de YellowPages ‘den bahsediyorum. Bir firma rehberi olan YellowPages ile aradığınız herhangi bir şeyi dakikalar içinde bulabilirsiniz. 

Toplamda 630 farklı kategoride ve 850.000 den fazla firmayı kayıtlarında bulunduran online firma rehberi YellowPages ile doğru sonuca ulaşacağınızdan emin olabilirsiniz. Ayrıca konum seçeneği sayesinde bulunduğunuz bölgeye uygun bir aramayla istediğiniz sonuca daha kısa zamanda erişebilirsiniz.

[success]Eğer ki bir firma sahibi iseniz internette gücünüze güç katmanın yolu: YellowPages [/success]

YellowPages ‘in firmalara sunduğu hizmetler saymakla bitmez ancak ben bir kaç tanesinden bahsedeceğim. Öncelikle şunu da belirtmek isterim ki Firma Eklemek ÜCRETSİZ !

Hemen yellowpages.com.tr adresini ziyaret ederek firmanızı ekleyebilir ve milyonların akın ettiği online firma rehberinde yerinizi alabilirsiniz.

[error]Bitmedi ![/error]

Yellow Pages, firmalara yerel arama, dijital haritalar, mobil uyumlu (responsive) web siteleri ve mobil siteler, bayi ve franchise web siteleri, online yayıncılık ve reklam, manuel coğrafi koordinat belirleme (manuel geocoding) gibi çok geniş alanlarda da hizmet veriyor. Kısacası internette YellowPages ile sırtınız yere gelmeyecek !

YellowPages sizi sadece yellowpages.com.tr ‘de yayınlamakla kalmıyor; işyeri verilerinizi en hızlı ve doğru şekilde, Apple Haritalar, Bing Haritalar, Facebook, Foursquare, Google Haritalar, Google My Business, Yandex.Haritalar gibi stratejik platformlarda yayınlamış ve yönetmiş oluyor.

Yazar Hakkında
Toplam 280 yazı
Ertugrul
Ertugrul
Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara