Digitalzone 2016

Avrupa Ve Amerika’daki Arama Motorları Ödüllerinde Türkiye’den Bir Jüri: Yiğit Konur

Avrupa’da son beş yıldır verilen arama motoru ödüllerine artık Türkiye’den de bir jüri katılım sağlıyor: Yiğit Konur. Yiğit Konur ilk olarak Almanya Berlin’de katılım sağladığı Avrupa arama motoru ödüllerinin ardından, Amerika’da Las Vegas’ta düzenlenen aynı ismi taşıyan ödüllerde de jüri olma unvanını taşımıştı.

ZEO firmasının kurucusu olan Yiğit Konur, gerek katıldığı yurt dışı konferanslarda edindiği tecrübeleri gerekse de, Avrupa ve Amerika arama motorları ödüllerinde edindiği yurt dışı jürilik tecrübelerini ülkemizde SEO ve dijital pazarlama alanındaki etkinliklerde de kullanmayı ihmal etmiyor. Bu yıl 21 – 22 Ekim tarihleri arasında düzenlenecek olan Digitalzone etkinliği bu bağlamda Konur’un ve ZEO.org ekibinin her geçen gün büyüyen yüzünü temsil edecek.

Digitalzone Konferansı Ve Türkiye SEO Bakış Açısında Katkıları

Digitalzone, ZEO’nun düzenli olarak organizasyonunu gerçekleştiği, ilk kez düzenlendiği yıl olan 2013’ten bu yana hedefi uluslararası katılımlı bir organizasyon olan bir konferans. Bu yıl dördüncüsü Radisson Blu Hotel’de düzenlenecek etkinliğin tüm detaylarına Digitalzone’16 adresinden erişebilirsiniz. Etkinlik sayfasında şüphesiz ilk dikkatinizi çekecek detaylardan birisi, konuşmacı listesi olacaktır.

SEO dünyasının en önemli firmalarından birisi olarak gösterilen MOZ’un dahi ismi Rand Fishkin, arama motorlarına dair uygulanabilir pratik çözümler sunmasıyla bilinen Backlinko’nun kurucusu ve yöneticisi Brain Dean, Dijital pazarlama alanında 14 yıl gibi çok uzun sürelerdir hizmet verebilen SEER Interactive’in kurucusu Wil Reynolds gibi önemli isimlerin konuşmacı listesinde yer aldığı 16. Digitalzone, Türkiye’den de çok önemli isimlerin konuşmaları ve aktiviteleri ile hayat bulacak.

Türkiye Dijital Pazarlama Sektörü Açısından Büyük Önem Taşıyor

Digitalzone gibi etkinlikler yurt dışında düzenli olarak organize edilen ve farklı arka planlara sahip kişilerin bir araya gelerek fikir alışverişi yapabildikleri organizasyonlar. Türkiye’de ise bu alanda ZEO bayrağı devralarak önemli bir hizmet veriyor. Yiğit Konur ve ZEO ekibi Digitalzone’da hem yönetici hem de zaman zaman konuşmacı olarak yer alırken, yurt dışında konferanslara katılım sağlama konusunda problem yaşayan firmalara ve SEO meraklısı katılımcılara olanak sağlıyor.

Yazar Hakkında
Toplam 280 yazı
Ertugrul
Ertugrul
Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara