Twitter Eklentisi – WordPress

Aslına mevcut üçüncü parti eklentiler çözüm olmuştu wordpress kulanıcılarına. Ancak hem resmi eklentiyi kullanmanın rahatlığı hem de resmi eklentinin reklam çözümleri üzerine olan bazı ek özellikleri WordPress kullanıcılarını bu eklentiyi kullanmaya itecektir.

Ücretsiz olarak yayınlanan eklenti kullanıcılarına Twitter ile ilgili çok sayıda özellik vadediyor. Örnek olarak bu özelliklere bakacak olursak, sitenizin görünümüne uyumlu olarak dilediğiniz ‘tweet’i embed edebilirsiniz, otomatik olarak ‘Twitter Cards’ oluşturabilir veya Twitter Analytics’i WordPress üzerinden takip ederek istatistiklerinizi kolayca göre bilirsiniz ayrıca sitenize takipçilerinizin sizi takip etmesi ve yazılarınızı paylaşması için gerekli butonları ekleyebileceksiniz.

Geliştiriciler – Kod meraklıları bu bölüm sizin için:

Eklentinin kaynak kodlarını da GitHub üzerinde paylaşan Twitter, geliştiricileri eklentiye katkı sağlamaya davet ediyor.

WordPress için Resmi Twitter Eklentisi:

https://wordpress.org/plugins/twitter/

 

Yazar Hakkında
Toplam 242 yazı
webwebi
webwebi
Webwebi, siz değerli okuyucusuna blog rehberliği yapabilmek adına 1 adım önden araştırıp bu bilgisi size sunan oluşumdur. işte o yüzden, web demeden webwebi (:
Yorumlar (1 Yorum)
Pingback: Resmi Twitter Eklentisi - Google Fan Webmaster Forumu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara