Yandex Toloka ile KAZANIN !

“İnterneti daha iyi ve temiz hale getirerek kolay para kazanma yolu” başlığı ile çıkıyor karşımıza Yandex. Bu uygulaması ile ortalama 0,02 $ dan başlayan görev ücretleri ile para kazanabilirsiniz. Yaptığınız işlemler ise oldukça basit. İşin özü yaptığınız işlemler ile Yandex’i geliştiriyorsunuz. Arama sonuçlarında doğru hedefleme için doğru olup olmadığını size soruyor.

Çünkü Yandex de biliyor ki ;

Bir insan makineden farklı olarak birbirinin aynısı olan iki resmi kolayca tespit edebilir. Bu sebeple sizden bir arama sorgusu ile görüntülenen resimler arasındaki ilgi – alaka düzeyini sorguluyor. Veya buna benzer sorgular ile kazanç elde ediyorsunuz.

Toloka ne anlama geliyor diye merak etmiş olabilirsiniz. Toloka, eski bir Balto-Slav geleneğidir. Köy sakinlerinin hasat, odun kesme, kilise ve ev inşa etme gibi zorlu işler için bir araya gelmesidir.

Gelelim KAZANÇ Kısmına:

Görev başı 0,02 $ dan kazanç sağlayacak görevler bulunmakta. Ancak görevler de sarı-kırmızı-yeşil durum halleri var. Yani sınırsız görev durumu diye bir şey yok.  Ödeme alma at limiti ise 0,02 $ AMA bu sizi şaşırtmasın 0,74 $ topladım sonrasında talep ettim bakalım bekliyoruz “paypal” gelecek. Merak edenler bir ara yorum atsınlar geldi mi diye bende kontrol edip cevabını yazarım. Şaşırtmasın niye yazdım derseniz bu parayı talep ettikten sonra minumum ödeme limitini sistem 0,02 $ dan 1 $ yaptı (: ve şu an için görevler de bitti.

[success]Toloka hakkında son güncellemeleri öğrenmek için yazımızı okuyabilirsiniz ? [/success]

Yeniden görev verilecek mi bilmiyorum. Bir ara verildi mi görev diye bir yorum olursa ona da bakar cevaplarım (:

Yazımı okuduğunuz için sizlere teşekkür eder bol kazançlar dilerim.

Yazar Hakkında
Toplam 284 yazı
webwebi
webwebi
Webwebi, siz değerli okuyucusuna blog rehberliği yapabilmek adına 1 adım önden araştırıp bu bilgisi size sunan oluşumdur. işte o yüzden, web demeden webwebi (:
Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara