Ücretsiz E – Ticaret Siteniz #eCommerce

Evet yanlış okumadınız ücretsiz eCommerce hazır teması ile e ticaret sitenizi bakit kaybetmeden açın !

Bildiğiniz üzere Dünya’nın en büyük tema satış platformlarından olan ThemeForest ‘de her ay “Ayın Ücretsizleri” şeklinde bölüm var ve Eylül ayının temaları içinde eCommerce ücretsiz teması mevcut. Oluşturacağınız basit bir üyelik ile normal fiyatı 17 Dolar olan bu temaya ücretsiz sahip olabileceksiniz.

ecommerce-tema-ücretsiz

Sade ve tamamen basit kullanıma sahip olan bu temayı kaçırmadan yükleyiniz derim ben. Ayrıca sitenin Responsive yani her ekran boyutuna uygun olduğunu söyleyeyim. Bildiğiniz üzere akıllı telefon sayısı ve kullanımı her geçen gün hızla artıyor bu sebeple sitenizin mobil uyumlu olması çok önemli.

[slogan align=”center”]Aynı zamanda BLOG yazarı mısınız? Ücretsiz blog temasını buraya tıklayarak görebilirsiniz.[/slogan]

Sitenin demo halini görmek için, http://demo.pixarwpthemes.com/html/maxshop/ bağlantısını ziyaret edebilirsiniz. Eğer beğenirseniz indirmek ve kullanmak için http://themeforest.net/item/maxshop-responsive-ecommerce-template/5290629 bağlantısını ziyaret ederek, temanın themeforest.net deki sayfasına gidebilir ve temayı bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz.

Yeni temanızda bol satışlar dilerim (:

Yazar Hakkında
Toplam 269 yazı
webwebi
webwebi
Webwebi, siz değerli okuyucusuna blog rehberliği yapabilmek adına 1 adım önden araştırıp bu bilgisi size sunan oluşumdur. işte o yüzden, web demeden webwebi (:
Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara