Blogunuz için Hosting Seçimi

Hosting yeni kurulacak olan web siteleri için belki de en çok araştırılması ve üzerinde durulması gereken bir konudur. Netice de bir projeye başlayacaksanız projenizin konusu bellidir ve ona göre bir alan adı seçmişsinizdir, projenizin artık hayata geçmesi için sıra Hosting seçmeye gelmiştir.

Hosting seçiminde size en önemli tavsiyem “Kaliteli Hizmet” veren bir firma bulmanızdır. Birçok hosting firması sizi teknik detaylara boğar bende şu var bu var. Yok aylık trafik yok yıllık trafik, eğer birde acemiyseniz yandınız! Size tavsiyem hizmet alabileceğiniz bir yeri seçmeniz olacaktır.

Nedir bu “Kaliteli Hizmet” ?

En başta “Müşteri odaklı” çalışmaktır. Hızlı ve etkin çözüm üreten hizmet anlayışıyla müşterilere güven vermek ve müşterinin ihtiyaçlarını talepleri doğrultusunda karşılayabilmektir.

Unutmayın ki, Hosting taşıma işlemleri oldukça zahmetli ve birçok ayar gerektiren bir iş olduğundan tek bir seferde doğru bir servis sağlayıcı bulmak son derece önemlidir.

[dropcap]B[/dropcap]u konuda Kaliteli hizmet alabileceğiniz firma olarak size Vargonen ‘i öneriyorum. 16 yıllık uluslararası iş deneyimini, sektörün en iyileri ile yaptığı iş ortaklıkları ve büyük ölçekli altyapı yatırımları ile birleştiren Vargonen, Türkiye’nin en iyi Cloud Sunucularını sağlayarak, ülkemizde eşine az rastlanır yüksek performanslı bir altyapıyı, erişilebilir maliyetlerle 7 ayrı veri merkezinden sunuyor.

Müşterilerine her gün bir önceki güne göre daha kaliteli hizmet sunmak amacıyla sürekli çalışan, bütün çalışanlarının katılımıyla sürekli iyileştirme ilkesi doğrultusunda, hizmet seviyesini, süreçlerini, insan kaynakları ve teknolojisini sürekli geliştiren bir firmayla çalışmak size güç katacaktır.

Talep ve ihtiyaçlarının sürekli değiştiği, teknolojinin hızla geliştiği, bilginin ekonomik boyutunun arttığı günümüz de, ihtiyaçlarınızla ilgili talep ve beklentileri en üst kalite düzeyinde karşılamayı ilke edinen firmalar ile çalışmanızı öneririm. Nitekim Vargonen’i tercih eden müşteri kategorisini incelediğinizde ne demek istediğimi daha iyi anlayacaksınız.

Yazar Hakkında
Toplam 280 yazı
Ertugrul
Ertugrul
Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara