WordPress Temaları

WordPress daha önceki yazılardan da belirttiğimiz üzere açık kaynaklı bir web tabanı. İsterseniz hosting’inize wordpress kurarsınız isterseniz 2 dk içinde hosting’e de gerek kalmadan isminiz.wordpress.com uzantılı blog siteniz olmuş olur.

WordPress açık kaynaklı bir yazılım olduğundan şu anda bakmış olduğunuz site de değişime uğramış wordpress alt yapılı bir sitedir. Tabi ki değişim yapmak şart değil ben hazır olan şablonlara bakayım derseniz işte size direkt wordpress tarafından orjinal sağlanan temalar.

Temalara bakmak için lütfen tıklayınız.

Not: Ücretli ve Ücretsiz binlerce temayı bu sitede bulabilirsiniz !

Güncelleme:

Artık bloggerlara kılavuz etmek için var olan “webwebi” ile işiniz daha rahat olacak. Karışık halde tema tanıtımlarından sıyrılıp kendi ilgi alanınıza uygun temaları bulmak için sitemizi takipte kalın. Aşağıda çeşitli kategorilerde araştırma yapılmış ücretsiz ve “az” ücretli temaları bulabilirsiniz.

[info]Aradığınız tema özelleştirilmiş bir tema ve ÜCRETSİZ BLOG teması mı ? İlgili yazıyı görmek için tıklayınız… [/info]

Unutmayın “TEMA” yani görsellik sitenizde ziyaretçi tutabilmenin en etken unsurlarından biridir. İlk görünüş ilk izlenim her zaman sitenizi ayakta tutar çarpıcı bir tema bulmuşsanız 50 – 100 TL yi dert etmeyin derim. Eğer ciddi bir proje düşünüyorsanız zaten hedefleriniz de kazanmak vardır o halde kazanmak için harcama yapmak lafını kullağınızdan çıkartmayınız. Sıfır masrafla iş yapmak günümüzde artık oldukça zor çünkü artık kişisel blogger sahipleri ücretli reklam çalışmaları ile sitelerini tanıtıyorlar.

[success]WordPress Yemek tarifi temalarını görmek için tıklayınız. [/success]

Sitenizi bir kurun sonra kazanç kısmına bakarsınız !

[button url=”http://webwebi.net/category/internetten-para-kazan/” target=”_blank” arrow=”right”]Para nereden kazanırım diye sorarsanız, ilgili makalelerimizi ziyaret ediniz.[/button]

Yazar Hakkında
Toplam 280 yazı
Ertugrul
Ertugrul
Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara