Bumerang Reklamları

Teklif usulü ile kazanmak nasıl olur duydunuz mu ?

Hürriyet tarafından organize edilen bumerang.hurriyet.com ile Hürriyet blog sitelerini desteklemektedir. Sizde kayıt olarak alacağınız teklifleri sitenizde yayınlayarak para kazanabilirsiniz.

Teklif nedir ve nasıl gerçekleşiyor ?

Teklifler belirli zamanlarda oluşur ve mail ile size bildirim yapılır teklif detaylarında teklifi nasıl değerlendireceğiniz nasıl yayınlamanız gerektiği yer almaktadır.

Peki ne kadar kazanırım ?

Yaklaşık 1-2 ay arasında oldu üye olarık 2 kere teklif aldım ve ikiside 1 TL kazanç sağlıyordu. Ancak sitede belirtilene göre teklif almanız da teklif kazançları da Teklifleri Yayınlama ve Yayınlanan Tekliflerin İstatistiklerine Göre Değerlendiriliyor.

Minimum Ödeme Tutarı ?

Ödeme talep edebilmeniz için min. 50 TL bakiyeniz olmalıdır. Burada belirtilmesi gereken bir durum da her bir ödeme talebinizde 5 TL işlem ücreti kesilmesidir.

bumerang2Bumerang Görsel Reklamlar

Bumerang’a üye olsuüunuzda teklifler dışında Görsel – Reklam diye bir alan vardır burada yazılarınızın içine reklam ekleyerekte tıklama başına kazanç elde edebilirsiniz.

Yayınlaya bileceğiniz reklam boyutları: 728×90 / 336×280 / 300×250

Bumerang Üyelik Tipi

Bumeranga üye olduğunuzda sitenizin değerlendirilmesine göre 3 çeşit üyelik tipi vardır bunlar; Bronz, Altın ve Platindir.

Yazar kafe üyesi olmak için Platin üye olmanız gerekmektedir.

Yazar kafe üyesi olmanın faydası nedir ?

Yazar kafe üyesi olduğunuzda hürriyete ait sitelerde yazdığınız yazılar yer alır böylece sitenize aynı zamanda trafik çekmiş olursunuz.

Üye olmak için tıklayınız…

Yazar Hakkında
Toplam 280 yazı
Ertugrul
Ertugrul
Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara