Endüstriyel Yıkama Makinaları

Endüstriyel parçaların imalatı yada montaj sırasında kullanılan makinalardır. Daha çok talaşlı imalat yapan büyük firmalar tarafından tercih edilmektedir.

Endüstriyel Yıkama Makinaların Amacı Nedir ?

Endüstriyel Parçaların imalatı sırasında oluşan yağ , kir ve çapağı temizlemek için kullanılır. Daha çok su bazlı makinalar tercih edilmektedir. Fakat bazı prosesler için solvent bazlı makinalarda kullanılabilmektedir. Solvent bazlı makinalarda tamamen geri dönüşüm yapılması gerekmektedir. Yani kullandığınız solenti atmosfere hiçbir zaman açılmaması gerekiyor. ( Kapalı çevrim ) Su bazlı makinalarda kimyasal bağlı olmak üzeri atmosfere açılmasında herhangi bir çevre sorunu bulunmamaktadır. Endüstriyel parçaların yıkanması imalat sürecinin en önemli proseslerinden biridir.

Endüstriyel Yıkama Makine Çeşitleri

Endüstriyel Yıkama Makinaları müşterinin vereceği parça geometrisi , üretim adeti ve temizlik kriterine bağlı olarak isteğe özel olarak tasarlanmaktadır. Yukarıdaki makinalar sizin vereceğiniz bilgiler doğrultusunda size özel olarak tasarlanıp üretilmektedir. Bundan dolayıda makinaların üretim süreleri 2-12 ay arası isteğe bağlı olarak üretim süresi bulunmaktadır.

Autos Mekatronik olarak yıkama sektöründe 20 yılı aşkın tecrübe sahibi kişilerden oluşan kadromuzla sizlere en doğru çözümü sunmak hedefi ile yola çıkmış bulunmaktayız. Güçlü mühendislik altyapımız sayesinde müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde ;terzi usulü olarak projelendirilip  imal edilen makinelerimizle, zorlu proseslerden biri olan yıkama proseslerinde çözüm ortağınız olmaktan memnuniyet duyacağız.

Yazar Hakkında
Toplam 284 yazı
webwebi
webwebi
Webwebi, siz değerli okuyucusuna blog rehberliği yapabilmek adına 1 adım önden araştırıp bu bilgisi size sunan oluşumdur. işte o yüzden, web demeden webwebi (:
Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara