Facebook Dükkan ‘a merhaba diyelim…

  • Açılan bu pencerede siz yönetici olarak bu ürünün kaç kez görüntülendiğini ve tıklandığını görebileceksiniz. Ayrıca ürününüzü incelemek için tıklayan kullanıcılarınız da ” internet sitesine göz at ” bağlantısını tıklayarak bu ürüne ait sayfanıza yönlenmiş olacaklardır.

6-fb-dukkan

 

Evet gördüğünüz gibi 6 adımda kolayca ürünlerinizi ekleyip detaylarını inceleyebilirsiniz. Facebook yapmış olduğu bu özelliği ile e ticaret ile ilgilenen firmalara sosyal medya hesapları ile çok iyi bir bağ kurmuş oldu. Böylelikle az bir uğraş ile sayfa sahipleri kendilerini takip eden kitlelere ürünlerini rahatlıkla sunacak ve sitelerine buradan trafik almış olacaklardır.

Facebook ‘un ticari faaliyetlerinden biri olan, alım – satım gruplarının aktifliğini dikkate alarak çıkarmış olduğu marketplace özelliğini öğrenmek için ; ” Facebook’un yeni hamlesi Marketplace ”  bağlantısını kullanabilirsiniz.

Bol kazançlı ticaretler dileriz…

Yazar Hakkında
Toplam 195 yazı
webwebi
webwebi
Webwebi, siz değerli okuyucusuna blog rehberliği yapabilmek adına 1 adım önden araştırıp bu bilgisi size sunan oluşumdur. işte o yüzden, web demeden webwebi (:
Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara