Facebook sayfa birleştirme nasıl yapılır ?

Facebook sayfa sahiplerinin bir çoğunun kafasında olan bir soru işaretini bu yazımızda ortadan kaldırıyoruz. Eğer bir facebook sayfası sahibi iseniz ve aynı amaçla 2 sayfanız varsa bunları basit bir şekilde birleştirebilirsiniz.

 

SadeceOn’daki facebook hayran hizmetleri sayesinde ihtiyaç duyacağınız Türk takipçilere, bot takipçilere sahip olabilirsiniz. Dilerseniz aktif ve gerçek takipçi için Türk takipçi paketlerinden satın alabilir, dilerseniz bot takipçi satın alarak takipçi sayınızı yükseltebilir, dilerseniz facebook videolarınıza izlenme alabilir, durum ve paylaşımlarınıza beğeni ya da yorum satın alabilirsiniz. Aradığınız tüm facebook hizmetleri 10 liradan başlayan fiyatlarla SadeceOn’da!

Öncelikle Facebook sayfa birleştirme durumlarına bakacak olursak;

  • Birleşecek her iki sayfada da yönetici olmalısınız,
  • Sayfalarınız benzer ada sahip olmalı ve içeriksel olarak aynı şeyi temsil etmeli,
  • Fiziksel adres beyanları var ise her iki sayfanın da aynı adreste olmalı gereklidir.

Evet eğer ki yukarıdaki şartları sağlayabiliyorsanız aşağıdaki adımları takip ederek sayfalarınızı tek bir çatı altında birleştirebilirsiniz.

Sayfalarınızı birleştirmek için aşağıdaki maddeleri sırayla uygulayınız;

  • https://tr-tr.facebook.com/pages/merge/ adresini ziyaret ediniz,
  • Birleştirmek istediğiniz sayfalarınızı seçin ve Devam butonuna tıklayınız,
  • Birleşme sonrası devam etmesini istediğiniz sayfayı seçin ve Sayfayı Tut butonuna tıklayınız,
  • Birleştirme Talep Et bağlantısına tıklayınız.

Not: Sayfalarınızı birleştirmeyi talep etme seçeneğini görüyorsanız, talebiniz değerlendirilecektir. Eğer ki sayfalarınızı birleştirememiş olursanız, bu durum sayfalarınızın birleştirmeye uygun olmadığı anlamına gelir.

Sayfalarınız birleştirilebiliyorsa, Sayfanızı beğenen kişiler ve yer bildirimleriniz bir araya toplanır, ancak birleştirdiğiniz Sayfadaki gönderiler, fotoğraflar, değerlendirmeler, puanlar ve kullanıcı adı silinir. Diğer Sayfadan Sayfanızı beğenen kişilerin ve yer bildirimlerinin eklenmesi haricinde, tutmak istediğiniz Sayfa aynen kalır. Tutmak istemediğiniz Sayfa Facebook’tan kaldırılır. Sayfalar bir kez birleştirildiğinde, bu işlemi geri almak mümkün değildir.

Yazar Hakkında
Toplam 284 yazı
webwebi
webwebi
Webwebi, siz değerli okuyucusuna blog rehberliği yapabilmek adına 1 adım önden araştırıp bu bilgisi size sunan oluşumdur. işte o yüzden, web demeden webwebi (:
Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara