Kendi Mobil Uygulamanı Kolayca Yapabilirsin !

Tüm teknoloji dünyasının uzlaştığı bir konu cep telefonlarının daha doğrusu akıllı telefonların artması ile insanlar bilgisayardan uzaklaşır oldu. Akıllı telefon ve tabletler eğlence de kesin + iş anlamında da bir çok şeye çözüm oldular. Hatta yakın zaman da Google dahi mobil aramalara önem vereceğini sitenizi mobil uyumlu yapın diye tabir yerinde ise haykırdı.

Peki siz mobil dünyaya uygun musunuz ? Büyük ölçekli firmaların mobil site dışında Android, Ios ve Windows uyumlu uygulamaları var sizin var mı ?

Yoksa yazının devamını dikkatle okuyun çünkü farklı olmak ilk olmak isterseniz mobil uygulama dünyasına katılın ve hitap ettiğiniz popülasyona ayrıcalıklı ve özel bir ortam sunun.

Bu iş çok maliyetli veya çok zahmetli bir iş gibi görünse de teknolojinin hızı bu durumu da yendi. Aşağıda bahsedeceğim 5 site ile kendi uygulamanızı kolayca tasarlayabilir ve yayınlaya bilirsiniz.

1) MobiRoller :

2) Appery.io :

3) Mobile Roadie

4) The AppBuilder

5) Appy Pie

Yazar Hakkında
Toplam 284 yazı
webwebi
webwebi
Webwebi, siz değerli okuyucusuna blog rehberliği yapabilmek adına 1 adım önden araştırıp bu bilgisi size sunan oluşumdur. işte o yüzden, web demeden webwebi (:
Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara